USD @GANNMarkets Teknik olarak baktığımızda 5.57 kırıldı bakalım gün içinde 5.62 olacak mı? Hep yazıp biçiyosunuz ya görelim bakalım ilk söylediğin kendiliğinden kırıldı 5.62 geliyomu

    USD @emir2323 1 yıl sonra belki Trump giderse

      USD @tuncay-1972 Herşey ucuzlamış derken? Daha dün sigaraya 3 tl zam (tarihin en büyük zammı 6 ay içinde toplamda 5 tl oldu)geldi yandaş medya hiç birşey paylaşmadı. Neyden bahsediyosun? Faiz indirdiler 500 bin olan ev bir anda 650 bine çıktı. Öyle bomboş konuşun tamam mı. Doları durdurmak için pompaladıkları paralarıda bizden çıkarıyolar.

        USD @hùssun Yazmayın şöyle boş şeyler hala 5.72

          USD Bugün 5.20 ye kadar yolu var.

            USD fed fed konuşuluyor bir haftadır. Yaptırımlarında son günü. Fed faiz indirir bide üstüne sarı kafadan hiç beklenmedik hamleler gelebilir yaptırım konusunda.

              USD @, Yazmaya gerek duymadım 

                USD @🇹🇷ꭺᏞꭲᏆ🇳ᏫꭱᎠꮜ Ꮻ🇳Ꮪ 🇹🇷ꮇᎪ🇳🇹🇷 @APYDNNNNN Aynen öyle ama artık onu geçtim yani :) ben parça parça zararını bırakıp çıkıyorum zaten. Sadece ülke parası sadece doları sabit tutmak için kullanılıyor çok saçma

                  USD Eskiden erdoğan her konuştuğunda cümle başına 1 kuruş tarifesi vardı yükseliyordu. Şuanda tamamiyle merkez bankası konuşmayla başlayan bir müdahale yapıyor. Gerçekten şaka gibi şuan ülkenin varlıklarını bir insan için harcıyorlar. Sanki bu dolar 6 olduğunda ülke batacak yanacak. Zaten sınırda geziyosun bu kadar abartılacak bişey yok bence. Sal kuru 6 olsun sen yine faizini indir millet zaten dolar için yanıp tutuşmuyor ki.

                    USD @cccan Heyy genco biz bunlara bilmem kaç milyar dolar vermiştik. Adamlar vermiyolarmış. Akşam uçağıyla gidip alalım mı ne dersin ;) 

                      Bizi Takip Edin

                        Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.