gram-altin @mahmut19 eyvallah cümleten.

  gram-altin @mahmut19 Hayirlisi nane mi yeriz bal kaymak mi orasını bekleyip görecez.😉

   gram-altin 176 gramdan sonra 21 gram daha girildi. Sıçrama etkisi yaklaşmaya başladığını düşünüyorum. Bu alımlar son fırsat kaçırmayın...YTD. Bende TL bitti artık alamıyorum. Tl olan varsa göndersin itina ile alınır😂.

    gram-altin @🇹🇷İSDEMİR🇹🇷Altın💲Dolar3144 @Altın3144 Önceden yüzde 2 vergi idi zam yapmıştı Damat Berat sonradan değiştirdiler o oranı şimdi BSMW oranı değişti binde 2 oldu.

     gram-altin @hakaikialiye Şuan düşüp çıkacağını kimse tam olarak kestiremiyor. Şubatta 500 lu rakamları görme ihtimali var bekleyip görecez bi risk aldım ben kısa vadeli düşünen biri değilim dursun elbet çıkacak. paramız var 400 un altına düşse yine alırız sıkıntı yok.

      gram-altin @ademgrey Yani kuyumcuya gore iyi. Altin ayar falan yok zaten fiziki olarak da alamiyorsun bankadan. Sanal para gibi düşün. Oturduğun yerden alıp satabiliyorsun. Yatırım aracı olarak kullanacaksanız elimdeki tl erimesine diyorsanız alıp bekliyeceksiniz al-sat yaparsanız çok para kaybedebilirsiniz piyasayı ekonomiyi siyaseti iyi takip etmeniz lazım biraz da şansiniz olacak. Sabretmeyi iyi bileceksiniz...

       gram-altin @ademgrey Makas hariç ayriyeten binde 2 vergi alıyor devlet. yani 1000 liralık altın alırsan 2 lira vergi ödüyorsun. Satarken herhangi bir ücret kesintisi yok. Kapiş...

        gram-altin @ademgrey kuveyt türk senin bankan dan aldım

         gram-altin 176 gram 438 den giriş yapıldı.ytd. Hadi hayirlisi. Ya herro ya merro.

          gram-altin Hayirli olsun ONS'da düşmeye başladı... Altın 420 -430 aralığı gözükebilir. Ytd.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.