gram-altin @sukru-bulut bence bu rakamlar iyi gibi... ( yani 7.00 -7.06 arası) makro trend kanalına göre en iyi alım bölgeleri gibi.. tabi ben bu işlerde uzman değilim. şahsi kanaatim.. YTD.

  gram-altin @sukru-bulut detaylı bakmadım henüz.

   ons @🍀SAMET MERVAN 🍀 SENDEN KORKULUR VALLA... ACAYİP ADAMSIN ... 

    gram-altin 🔴ÜNLÜ BİR EKONOMİST DER Kİ: "HER PİYASA ÇILGINLIĞI SONUNDA SERT GERÇEĞE TOSTLAR " PİYASA EKSERİYETLE HER ÇILGIN HAREKET SONUNDA ORTALAMALARA GERİ DÖNER. AMA ORTALAMAYI BEKLEYECEK KADAR SABIRLI OLABİLEN İNSAN ( BEN DE DAHİL) YOK GİBİ BİR ŞEYDİR... BU DURUMU DÖVİZDE DE , ALTINDA DA , BORSADA DA GÖRMEK MÜMKÜNDÜR..Kİ DOLARIN ÖNCEKİ SENELERDE 7.2 YAPIP SONRA SÜREÇ İÇİNDE 5.40 LARA KADAR DÜŞMESİ... ŞİMDİ İSE 8.45 LERDEN 7 LERE DÖNMESİNİ GÖZLERİMİZLE GÖRDÜK... VE GRAM ALTIN.. 540 LARA KADAR GİDİP , SÜREÇ İÇİNDE İSE 400 LERE KADAR GERİ GELEN BİR GRAM ALTIN... EVET BUNA DA ŞAHİT OLDUK.. VELHASILI KELAM AŞAĞIDAKİ YAZIYI DİKKATLE OKUYUNUZ.. 

     gumus-ons @🍀SAMET MERVAN 🍀 bedelli sermaye artırımı öncesi ( yani sadece yönetim kurulunun karar alması ile başlayan süreçte) hisse fiyatının yükselmesi ihtimali nedir?

      gumus-ons @🍀SAMET MERVAN 🍀 şuanda hissede olanlara ne tavsiye edersiniz ? geçen haftaki o sert düşüş sonrası bugün zarar neredeyse kapandı sayılır.. burdan sonra borsada yeni zirveler mi gelir yoksa dip dememesi öncesi düzeltme mi bu yükseliş? saygılar.

       ZOREN @furk26 gireceğin zamanı ve rakamı iyi tespit etmelisin. grafik analizi yapmayı öğren.

        ZOREN yine % 1.5 / 2 ile kapatır günü.. ama olsun.. istikrarlı gidiyor kerata... ZORENI SEVİYORUM ❤

         ZOREN inşallah böyle %1.5 %2 , az az yükselir.. az olsun devamlı olsun.. aksiyona gerek yok 😊

          gumus-ons @🍀SAMET MERVAN 🍀 alkım, ecılc ve ieyho yorumunuz ne olur ?

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.