USD Doların aşağı yönlü olması Abd tahvillerine bağlıdır. Dolayısıyla önümüzdeki süreçte daha da aşağı fiyatlara gelmesi olasıdır. Anlaşıldığı gibi bize bağlı bir gerileme yaşanmamaktadır. Hele ki bir sonraki toplantı için faizlerin düşürüleceğinin fısıldamaları yapılmışken..!Özetle; abd tahvillerinin geri çekilmesiyle birlikte zayıflacak olan dolar, her geri çekilmesinde paramızı koruyabilmemiz için kademeli alım fırsatı olacaktır. Yatırım tavsiye değildir.

  ons Tepkinin, desteğe dönüştüğü gün yola çıkıldı demektir. Önümüzdeki günlerin ons için güneşli günler olduğunu düşünüyorum. Yolun açık olsun☀️

   BNTAS @apilininoğlu Hedefim geldi. 6,60 ile yolumu ayırdım. Hedef koymazsanız, kâr hep kağıt üzerinde kalır. Sağlıcakla..

    BNTAS Hedefimiz gelmiştir. Geride kalanlara bol şans.

     FENER Hisse yasakları notunu düşelim, yanlış anlaşılmasın:)

      GARAN Önümüzdeki 1 ay için en düşük fiyatın 6,60-6,90 arası olduğunu düşünüyorum. Kısa zamanda 8 olacağını düşünerek yola çıkılmıştır. Yatırım tavsiyesi değildir. Her zaman ki gibi not düşülmüştür :)

       FENER Gelen yasaklarla beraber artık hareketin azalacağı aşikardır. 30tl altı bugün son alımı gerçekleştirip, Cuma 32-33 bandı yollarımız ayrılacaktır.

        MNDRS 2,60 ile düşüş trendini durdurduğunu düşünüyorum. 2,90 üstü kapanışlarla beraber 3,50-4.00 bandlarının çok hızlı geleceğini düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi değildir. Not olarak dursun.

         SISE @St@LkeR Selam dostum. Oyalanmaktan başka bir şey değil maalesef. 10 lira olsa ne olur ki? Şişe cam pay geri alımı için geç kaldı. Kasım Aralık gibi, yabancı yatırımcı gitmeden yapsalardı olurdu. Bu saatten sonra yerli yatırımcı ile çok zor. Umarım güzel dileklerin olur.

          FENER @cnrgib 8 puan kapansa ne olur kapanmasa ne olur? Bugün -10’dan aldık. +3 kazandık. Yarın da +3 alırız, etti +6..! O yüzden muhalefet olacağına sessiz dursan daha sağlıklı olur.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.