USD @ma-dum Öncelikle şunu belirteyim darbe günü ( her ne kadar Akp fettulahçıları besleyip büyüttüysede bakınız "ne istedinizde vermedik" ) ben silahların, tankların üzerine yürüyen insanlara büyük saygı duyuyorum. Ancak insanları hain ilan ederken lanetlerken sizde oy verdiğiniz partilerin (AKP, MHP) 8 kere verilen darbenin araştırılması ve Fetöcü alçakların siyasi ayağının araştırılması önergelerini neden reddettiğini açıklamanız gerekmezmi?.

  USD @Nash-nash şu an 5.83

   USD @alen82 Türk milleti emperyalistleri bu topraklarda bitirdiği zaman ne onların silahlarına sahipti,ne gemilerine,nede uçaklarına. Bize gereken bizi içten bölmeyecek idareciler.

    USD @🇹🇷 KarAA Yüce Allah (Senin dinin sana, benim dinim bana) buyurdu ayetinde. Ancak bunun gibiler milletin inançları veya inançsızlıklarına müdahale hakkını kendilerinde görebiliyorlar.

     USD @Leader Neden bu kadar kıvranıyorsunuzki herşey gibi "DİN'DE bizim çıkarlarımız için vardır deyin olsun bitsin. yozlaştırmadığınız ne kaldı?. Adam çıkmış açıkça Allah'ın kitabında yasakladığı faize caiz, döviz aracılığıyla yapılan ticarete haram diyor.

      USD @ey.ya Amerikayeya neresi lan.

       USD @Sarışın Broker www.patreon.com/sarisinbroker/ Arsızın kıçına kazık çakmışlar, komşunun kapısı çalınıyor demiş.

        USD @size_ne Seninkiler yine İmralı demeye başladı eminim bir aya kalmaz Taksim'de Türk bayrağı taşıyanları dövmeye başlarsınız ...... neyse.

         USD @Sarışın Broker www.patreon.com/sarisinbroker/ Yönü ne olur bilmem ama çay dağıtacağınıza işsize iş,aşsıza verin. Sarışın sana diyorum esmer ( eh işte) sen anla.

          USD @zamanınDA Devlet Bahçeli bile açıklamasında İmralı dedi. CHP HDP ile seçimde örtülü ittifak yaptı diyenler. Dünde bugünde açıkça PKK ile ittifak yapanlara kör sağır.