gumus @şakirr Keşke biraz kendi GERÇEK TARİHİNİ bilseydin.. Burada siyaset yapacağım diye bu millete gömmeye çalışmasaydın.. Bu yazdıklarını denize döktük dediğimiz yunan başbakanının koluna karısını takanlara, milletin ayağında çarık yokken şapka diye tutturanlara, fabrika yerine her yere heykel dikenlere sormak gerekiyor..

  gumus @mustafa eseroğlu @şakirr Senin atalarında onlar o şehirleri yaparken ağzı açık izleyip alkış tutacağına çalışsaydı. Başörtüsü İle milletin inancıyla uğraşmasaydı. Bize veliahtlarını yollayıp eğitim aldıran bu keferelere bugün bu imkanı vermezdik!

   gumus Bu gümüş işi iyice kabak tadı verdi. İlk fırsatta bir daha almamak üzere bu defteri kapatıyorum. YTD AKLI OLAN KENDİ BAŞININ ÇARESİNE BAKSIN..

    gumus @5gümüş70 Herkes çapına göre düşünüyor.!

     gumus @zararzarar Sen bu işleri bırak istersen.! O sıfır faiz yazdığın ülkelerde HARAM olduğu için değil senin gibiler olmadığı için SIFIR.!

      gumus 3 ay bekliyorsun 40 kuruş çıkmıyor, bir günde 50 kuruş düşüyor. Gümüş yol geçen hanına döndü. Birileri üç kuruş kazanacak diye al sat al sat yapıp emtiayı tenekeye çevirdiler. Yazık..

       gumus Gidiyor deli taylar 😉 YTD

        gumus Gidiyor deli taylar 😉 YTD

         Bizi Takip Edin

           Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.