KERVN @mkacemiborsacı Ne cezası,hangi yılda yaşıyorsun 2020 demi yoksa14 ocaktan öncedemi kaldın,ceza meza yok kardeşim,alan alıyor satan satıyor birgün sonra paran yatıyor.

  KERVN @YATIRMAYA ÇALIŞAN YATIRIMCI Nemrudun kızı😭,. ama o kız bana gelecek 🤗ve güldürecek 😂😂😂😅🤣

   ZOREN @Adı Behçet Tahtacının %95 ini oluşturan bankalardır,istediklerini yapıyorlar,eskiden kredi vererek geri õdeyemeyen mudilerin evini barkını haciz ederek alırlardı,şimdi milletin parasını tahtacılıkla sömürüyorlar,ya değilse banka nasıl işleyecek,merkez Bankası değilki para bassın,o kadar şubelerinin kirası,çalíşanların maaşı nereden ödenecek,sermayesini nasıl katlayacak,tahtacılíkla hisseyi yukarı çekerek 7- 8 tavan yaptırıyor,çıkıyor diye millete aldırıyor sonra tavandan satıyorlar milletde sürüm sürüm sürünüyor elindeki üçbeş lirasını tahtacı lara(bankalara)kaptırıyorlar,ha tabiki tahtacı şahıslarda var,şahıslar bir milyon lira ile girerken bankalar elli milyonla giriyor,bunlar bizleri soyarken aramızda bazılarıda bunların sayesinde cüzi miktar yüz kişide onu kazanıyor doksanı kaybediyor .

    KERVN @Aykut04 Yalnız,alacaksanda satacaksanda o saatler gelmeden önce emir vereceksiniz,eğer hızlı yükseliş başlarsa her gün akşam saat 18,10 da tavandan emir vereceksin ertesi gün hangi saatte eşleşirse tabanda olabilir,ortalarda da olabilir,tavandanda olabilir,eğer alıcılar yüksek meblağ ile girdilerse sana alma fırsatı vermez,daima büyük para güçlü olur.

     KERVN @Aykut04 sabah 09.55 , öğle 12.55 , õğle tekrar 13.55 ,akşam 17,55 , akşam tekrar 18,05 olarak tek tek alış satış vardır,şu saatden şu saat arası yoktur.🤗

      TUKAS Cem yuvana dön,malını satıp satıp,başka yere yatırma, yoksa tepe taklak gidersin,demedi deme.

       TUKAS @mirala Cem Okullu mu satacak şirketi ? veya ortak alacak ? O adam başka bir şeyin peşindedir,belki ky.yi usandırıp hisseleri sattırmaktır,ve kendisinde toplayıp ,sonra 25 lere çíkartarak,o an geldiğinde tekrar satmaktír.

        GEDIK @aGeKsK dõrde bölünecek demek.

         GUBRF @Yatırımcıııı @HYLMZ .Doruk yeri 71.05 di, ağzınla kuş tutsan bundan fazlasına satamazsın,saçmalayorsun,biraz mantıklı konuş.

          GUBRF @myserhat Yõnetici bütün lot sahipleri,yani sen,yani ben ,yani hissesi olan tüm mudiler hepimize ve kendine bela okudun,ne olacak şimdi tõvbe di,bak bende şuan 7000 zarardayım ama bekleyeceğiz.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.