ETHUSD @omeprol Ben Paribu'dayım ama Btc'ye de baksam mı diye düşünüyorum

  USD Forbes'te bugün yayınlanan habere göre tahmini FED faiz indirimi 25 puan olabilir. Kamuoyu orada da 25 ve 50 arasında bölünmüş durumda. Hiç indirim olmaması da az bir ihtimal olarak gözüküyor. Şu anda ekonomik verilerin çok iyi olduğu fakat bir ihtimal 2020'de büyümenin yavaşlayabileceği düşünülerek faiz indirimi olabilir deniyor. Şu anda faiz 2,25-2,50 https://www.forbes.com/sites/chuckjones/2019/07/22/11-reasons-the-fed-should-lower-interest-rates/#dda833b7c4a8

   EUR Finans haberi yorumu diye geldik yobaz dinci cahillerin vızıltısını dinliyoruz. Üzücü.

    ETHUSD Btc Türk kullanan var mı? Kullananlar memnun mu arkadaşlar?

     EUR AB Türkiye'ye uyarı verdi, hafta sonu ABD yaptırım beklentisi var. Pztesi dolar ve euro hareketlenir beklentisi sizce doğru mu?

      EUR @Dayi45 Gördüğüm kadarıyla 500.000TL fiyatlı bir ev bugün maksimum 2500TL kira getirir, senede 30.000TL eder. Diğer yanda emlak piyasası çok kötü durumda, bir evi değerinde satmak imkansız, toparlanması 2-3 seneyi bulur, eğer düzelirse evin fiyatı 3 sene sonra belki 700 civarına gelebilir. Diğer yandan faizde indirim olursa bir sene sonra aynı faiz gelmeyebilir. Bir sene faize koyup ondan sonra emlak piyasasının durumunu kontrol etmek diğer bir seçenek.

       EUR Merhabalar, zamlar başladı, enflasyona etkisini görmek Eylül'ü bulabilir. Enflasyon artınca döviz artabilir. Uzun vadede düşünmek daha mı iyi acaba?