USD @BenjaminFranklinn Ülkeyi yönetenleri sevmem. Lakin sen istiyorsunki döviz yükselsin benim cebime 5 onbin benjamin girsin varsın ülke yansın bitsin. Bumudur.

  DOGETRY @sultan-sehmus-arslan Heralde bi 400 bin liralık dogen vardı.

   DOGEUSD Şu oyuncak coinden zararınız varsa.pumplancağınzamanı bekleyin tepede nerden dönceği anlaşılıyor. Tepede satın. Ondan sonra düştüğünde tekrar alın bidahaki tepe pumpta tekrar satın. Zararınız çoksa bunu tekrar tekrar yapın. Beklemeyin artık %30/40 yükselmesini.

    DOGEUSD Çıkarken satınşte. Ne bekliyorsunuz

     DOGEUSD @mehmet-tuncay Dostum zararına satma. İllaki aldığın yeri görecek. Az bşraz kar yaptınmı sat. Uzun vadede iş yapmaz. Pumplanmasını bekle

      DOGEUSD Yakında kendini imha edicek.

       DOGEUSD Maskın maskarası bu coin

        BTCUSD @muhammed-bayar Kardeşim adam müneccimmi nerden bilsin, bilde kendi milyoner olur zaten. Avaxın alt yapısı ,dinamikleri dağlam bi coin, lakin zincirinde oluşan aşırı transfer ısısı arızaya sebep oldu. Buda binanceda yatırımcıları ürküttü,geri çekilmeler kaçınılmaz oldu. Yarını kimse bilemez. Zararın neresinden dönersende kardır bekleyip zarar etmemekte ihtimal dahilindedir. 50/60$ dan alanlar çok oldu hepside terste kaldı. Gğvenini geri kazanırsa emin hoca liderliğindeki avax ozaman 40/50$ ları tekrar görür. Yoksa 20 lere kadar iner. Bekleyip görğceğiz.

         DOGEUSD @dissectum Uzun vadede alınmıyqcak tek coin doge

          DOGEUSD Atkadaşlar dogeden uzun vdede çok bişey beklemeyin. Belirli aralıklarda özellikle maskın tweetleriyle pumplanarak yükselen bi coin. Buda bilaç günde bir oluyor. Eksideyken alıp pumplarda satarsanız kazanırsınız. Ama bekliyeyimde uzun vadede 1 dolar olsun 10 dolar olsun bunlar hayal. Al sat için uygundur. Ama şumzama da oda uygun değil gibi. Alt coin sezonu olduğu için başka coinlere yönelmek daha mantıklı. Palko,ada,neo,omg,avax link vs onlarca coin var. Ama ben sağlamcıyım garanti olsun derseniz eth en sağlam coindir.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.