AKGRT Bugünlerde yeni moda bomba hisse yazacaktım ama yeterli beğeni gelmedi küstüm sizlere.Yav arkadaş sen kimsiniki millet sana muhtaç.Kimin uşağısın yada pazarlamacı yavşağısın.

  ODAS Endex düşmüyor aç kaldı çakallar.Paşa paşa geleceksiniz.

   USD Bir haftadır borsanın düşmesi için uğraşıyorlar.Televizyon kanallarından,sosyal medyadan,aracı kurumlar hepsi beraber kriz tellallığı yapıyorlar.Neden acaba?Elleeindeki malları sattılar ama fiyatlar yukarda mal alamıyorlar.Birazda büyük balinalar aç kalsın.

    GARAN @RMŞ Ben şahsen Endexin düşmesini bekleyeceğim.13 gündür yükseliyor.

     GARAN Bir aydır banka hisseleri yerinde saydı alttan toplayan topladı.Şimdi her yerde çok ucuz diye reklamlar başladı.Yükseltip satıp kenara çekilecekler.Her zamanki oyunlar

      GUSGR Önümüzdeki dönem çalışma hayatı baştan sona değişecek.Bu tip salgınlar sık sık olacak.Hayat evde dijital ortamda yaşanacak.Borsa çok önemli yerlere gelecek.Hazırlığımız bu şartlara göre olmalı.

       KRSTL Kristal hisse patlayacakta tahtacısı inatla baskılıyorsun elin bitince seyredeceğin manzarayı az çok tahmin edersin

        PNSUT Bilanço sonuçları iyi beklenen bir hisse ve 20 li seviyelere çok rahat gelebilir çok az kaldı. YTD

         KRSTL 2.20 ilk direnç burdan geçerse 2.40 ilk hedef sonraki 3.00 biraz sabır YTD

          HALKB Haftaya bilanço açıklamaları gelmeye başlayacak.Hisselerize sahip çıkın panik olup satan haftaya şokla başlayacak.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.