USD Türkiye’nin Milli Uzay Programı’nı küçümsemek için, “Ayçiçeği yağı yok ama aya gidiyoruz” paylaşımı yapan İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın orman arazisine kurulmuş bir yağ fabrikasının olduğu ortaya çıktı. Valla pesss 

  USD sene sonu 6. 40 salladım

   USD -Dolar 8,50 liraya çıktı ürünlere mecburen zam yapmamız lazım -Dolar 7,20 liraya indi ama ürünleri biz pahalı aldık, indirim yapamayız. -Dolar 8,00 liraya çıktı, maliyetimiz arttı, ürünlere zam yapmamız lazım. -Dolar 6.95'e indi, her şeye yine zam yapmamız lazım.

    USD @Birparçaekonomist Hagi tarih kitabından bahsediyorsun

     USD @metin54 altın v tl

      USD Mustafa Kemal ve arkadaşları güneş görmüş tereyağı kadar yumuşaktı İNGİLTERE'Yİ VE AMERİKA'YI ÜZMEMEK İÇİN 80 YIL SİLAH ÜRETMEDİK / 2 1923'te, Lozan'da İngilizlere, silah üretmeyeceğimize dair söz verdiğimizi biraz önce anlatmıştım. 80 yıl sonra 2002'de bu sözden cayıp silah üretmeye başlayınca... İşte aşağıdaki harika tüfeği de yaptık. 

       USD Atatürk hakkında olumlu yalan uydurmak serbesttir. Uydurana madalya bile takarlar... Bunu da uydurdular... ATATÜRK YALANLARI VE BU YALANLARI ÜRETENLER / 18 YALANA DOYMAYAN KEMALİSTLER, İNGİLTERE KRALI'NA ATATÜRK'ÜN ELİNİ BİLE ÖPTÜRDÜLER.. Anonim Atatürk yalanlarından biri. Kemalistler paylaşmaya doymuyor. Soldaki fotoğraf, Atatürk fotoğraflarını renklendiren Ateş Akkor ve Engin Gökdeniz'in bir çalışması. 24 Temmuz 1927'de çekilmiş. Yer, Dolmabahçe Sarayı... Mustafa Kemal'in Cumhurbaşkanı sıfatıyla İstanbul'a ilk gelişinden 23 gün sonra, Sarayın merdivenlerinden inerken adı bilinmeyen bir vatandaş elini öpmeye çalışıyor. Kemalist yalancılar bunu "İngiltere Kralı Atatürk'ün elini öptü" diye paylaşıyorlar. Gerçek ise sağdaki fotoğrafta. Bu fotoğraf 4 Eylül 1936'da çekildi. İngiltere Kralı VIII'inci Edward sevgilisiyle çıktığı bir Akdeniz gezisi sırasında İstanbul'a geldi. Dolmabahçe Sarayı'nın deniz tarafındaki merdivenlerinde Atatürk tarafından karşılandı. 

        USD S-400'lerin bir savunma sistemi değil ''emperyalizm'e baş kaldırı'' ve gerçek anlamda bir ÖZGÜRLÜK mücadelesi olduğunu yıllarca anti emperyalist geçinen solculara ve Anti Tayyip Sendromuna tutulmuş menfaatperest zümreye anlatmamız zor tabii..😏h .k 

         USD @ali-dgn ananı amin...dan sikme...m bak gör..neden sikrm....

          USD @Elif 🐹🐹 aynı sen ve senin gibiler gibi dimi

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.