gram-altin @⚜️ Tamam kardeşim bol kazançlar.

  gram-altin @⚜️ hangi bankayı kullanıyorsun bende dün 254.60 dan almıştım sabah 257 den sattım tfx 260 olana kadar

   gram-altin @⚜️ 259 oldu ama o fiyattan satamıyorsun ki tfx te şuan 256.70

    gram-altin @hayati-kiper Yanlış yere gelmişin buradakikerin çogu atıp tutuyor kendini ekonomist zanneden çakmalarla dolu burası burada yazılanlara bakarsan zarar edersin elinde para kalmaz birsürü insan var burada bu şekilde zarar eden.

     gram-altin @bandırmaGOLD💰 Kardeşim sen buradakilere ne bakıyorsun 5-10 lira düşünce yapıştır gitsin çıkıştada aynı buradaki yan sanayi çomarlara bakarsan her zaman zarar edersin herkes sallıyor şurada 3-5 taneyi geçmez iyi analiz yapanlar gerisi fasafiso.

      gram-altin @oz-oz Kardeşim adam 250 den alıp 260 dan satacaksın diyor sen 260 ı görmedi diyorsun adam sattım demiyorki zaten 10 tl kar olunca satacaksın diyor bunu anlamak bu kadar zormu daha okudugunuzu anlamıyorsunuz gelip burda al sat yapıyorsunuz hayret ya.

       gram-altin @kafemeze altın bölümüne gir en altta Gr/$ Altın

        gram-altin @kafemeze altın kısmında aradıgın.

         gram-altin @fatma-kaplan Daha açılmadı onun için gece 01:00 da açılıyor o zaman emir verebilirsin.

          gram-altin Ya burası çok enteresan bir platform çomarın biri gelmiş burada yorum ve analiz yapıyor buradakilerde o çomarları bir bok sanıyor herşeye her söylenene inanıyorlar usta alalımmı hocam kacdan satalım herkesin aklı fikri var beyni var arada kullanmak lazım bu kadar saf olmayın kardeşim ondan sonra gelip aglıyorsunuz 1 senedir tersteyim diye kendi aklınızı kullanın baskasının aklıyla yapmayın bu işi bol kazançlar.