USD @siyah-beyaz Usd den euro ya geçtiniz sanırım.Hayırlı olsun

  USD @siyah-beyaz Hangi orandan? Şuan oran olarak uygun gözükmüyor.

   USD @siyah-beyaz Daha düşüşler olabilir. 23 lü seviyelere ucundan gelebilir. O seviyeler uygundur.

    USD @siyah-beyaz 1,2485’ten geçmiştim ben. Verdiğim emri unuttum. O şekilde geçiş yaptım. 1,2560 ortalamam var

     USD @ayhan-merhan Herşeyin pahalı olduğunu bu arkadaşa birisi anlatsın. Bu kadar vergi alınmasa kim gidip yurt dısından telefon alsın?

      USD @Objektif Haklısın sonuna kadar. Dahası var ama söylemeye gerek yok. Sonuna kadar gittiği yere kadar gidecek.. Bırak uygulamayı, Reçete sunan yok..

       bist-100 @ersin34 Ne kadar saçma, demagoji kokan bi yazı. Bu ülke Aselsan’a yatırım yapsa da yapmasa da bu dışa bağımlılıkla 20 yıl kendine gelemez. Acil reformlar üretilmesi, acı bi reçete oluşturulması lazım. Ecevit döneminde Kıbrıs olayı yüzünden ambargo varken çok sıkıntıya girmiştik. 20 yıl geriden geldik. Şimdi de benzer durumla karşı karşıyayız. Hala daha sahte bilgilerle, usulsüz aktarmalarla, Bıst’i yükselterek anı kurtarma derdindeyiz. Her geçen gün gelen zamlarla, enflasyonla karşı karşıya kalacağız ve o zaman şunu diyeceğiz: “Bu zamana kadar neredeydik?” YTD

        GBPUSD @Lityali Erken yapıyorsun. Daha yeni fed faiz indirimi tepkileri başladı.

         GBP @yusuf228 Paritede vergi yok.

          GBP @Lityali Elimde grafik yok ama investing’teki Gbp/usd grafiğine bakarak 1,2561 önemli nokta. Dxy düşer gbp çıkar. Fed fiyatlaması başladı..