gram-altin @Ons*Zafer zafer bey çıkış kademeleri sizce kaçta başlamalı

  gram-altin bir kademe daha girildi 269.800 Kuveyt Türk'ten. son atışı 266 ya sakladım. orası gelmez ise yukarı yön 274 olabilir.

   gram-altin gramdan çıkış hedefim 292 TL. o seviyeyi gördüğüm an çıkarım. terste falan kaldığımdan değil 276.800 den girmiştim. kâr etmeden hiç bir yatırımdan çıkmam.

    gram-altin *Suriye'de işler kritik.* Allah devletimize ve bütün milletimize yardımcı olsun inşallah. Türkiye, Suriye'de PKK terör örgütüne karşı bir operasyon başlatacak evet. bu durum ons u tetikleyecek ve ABD ye karşı da aynı zamanda bir mücadele başlatacağımiz için dolarda yükselişler olacak bu sebepten gram altın 300 TL seviyelerini görebilir hatta daha yukarıları. Ama herkes şunu bilmeli. burada 3.000- 5.000 TL kazanılacak diye böyle bir operasyonu dört gözle beklemeyin arkadaşlar. bir askerimizin canı bu beklentiler kadar ucuz değil. altın dolar çıksın diye adeta savaşa girmemizi bekleyen kesimler var. üstelik elde edeceği kâr 20.0000 TL yi geçmez. Bizim milletimiz bu kadar aç gözlü değil yada olmamalı. lütfen kâr elde etmeye çalışırken kurduğumuz cümlelere dikkat edelim. saygılar.

     gram-altin bu açıklamadan dolayı dolar ufak bir düşüş yaşadı ama çok etkili olacağını düşünmüyorum. anlık bir tepki sadece 

      gram-altin veriler iyi olduğu sürece Amerikan doları zayıflamaz 

       gram-altin Saat 17:00 'da son 1 aylık ABD mevcut ev satışları açıklanacak. Beklenti 5.37M. üzerinde bir değer çıkarsa dolarda bir miktar yukarı yönlü hareket görülebilir.

        gram-altin Kademe candır gerisi heyecandır. 273.800 den 25gram daha girilmiştir. düştükçe almaya devam

         gram-altin Suriye de durum kritik.,,, başkan Trump ile telefon görüşmesi sağlamaya çalışıyor bilgisi mevcut.

          gram-altin full TL deyim. düşüşe başladığında kademeli olarak altına girecem. 1. kademem 270. 2. Kademe 265./ 3. kademe 260./ 4. kademe 255.₺***** Yatırım tavsiye değildir."""""insanları dolar 4.70 TL olacak algısı ile dolarlarıni bozdurup altına yönlendirdiler. şimdi ise millete bu seviyeden altın aldırıp 1 yıl boyunca terste bırakıp paralarını kullanmak.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.