gram-altin Suriye de durum kritik.,,, başkan Trump ile telefon görüşmesi sağlamaya çalışıyor bilgisi mevcut.

  gram-altin full TL deyim. düşüşe başladığında kademeli olarak altına girecem. 1. kademem 270. 2. Kademe 265./ 3. kademe 260./ 4. kademe 255.₺***** Yatırım tavsiye değildir."""""insanları dolar 4.70 TL olacak algısı ile dolarlarıni bozdurup altına yönlendirdiler. şimdi ise millete bu seviyeden altın aldırıp 1 yıl boyunca terste bırakıp paralarını kullanmak.

   USD @Serdar Denkçi @serdar-denkci işte ben o yüzden yapı kredi Bankasından çıkıp Kuveyt Türk e geçtim. hiç yoktan 5/24 çalışıyorlar ve gece bozdurma şansın oluyor yükseldiğinde

    USD @DÖVİZ YATIRIMCISI @Ercangr ben bu akşam 268 den gram altına girdim Kuveyt Türk te. makas aralığını açmadan önce. dolarda iken grama geçtim. bakalım ne olacak.

     USD Bayramdan 2 gün önce yani cuma günü bütün dolarlarımı yapı Kredi Bankasından çektim ve Kuveyt Türk e yatırdım. şuan ki duruma bakarsak mantıklı bir hareket yapmışım. bütün bankalar makası açarken Kuveyt Türk bomba gibi. bakalım devamında ne olacak. istediğimiz yada beklediğimiz seviyeye gelecek mi. aklımda Deli sorular?

      USD Bugün ve yarın 5.86 'yı görürmüyüz acaba ? Merkez bankasının kapalı olmasından istifade ederek terste olanlar çıkar mı ne dersiniz? Aklımda deli sorular?

       USD 4.70 e düşecek algısı işe yaradı sanırım. çoğu insan zarar ederek dolardan kaçtı. doları olanlar resmen MB si ile satranç oynuyor. =)

        USD yastığımin altında dursun. 

         USD @🕷al "SABRET" sat kazan🕷 bak aklıma birden aşağıdaki yazdığım cümle geldi. =) 

          USD acaba düşerken panik havası ile kaç bin dolar bozduruldu hesaplardan Türkiye de, çok merak ediyorum. yada daha ne kadar dolar bozulması gerekiyor doların serbest bırakılması için. Aklımda deli sorular ?