gram-altin Bu yaz şunu öğrendim ALTIN ALTIN ALTIN ağustosu beklemeyip küçük bir kârla dolara geçmiştim , fiziki altını bankada bozdurup 239’dan almıştım o zaman kurun en yüksek noktasıydı 39 . 75’i gördü gram , gram başı 36₺ kazanacaktım ama hızlı kazanma peşine düşünce kaybettim , neden yazıyorum bunları kimse olduğu konuma yada bilgiye gökten inmedi herşey tecrübeyle sabittir . Bende yaşadışım bu kötü tecrübe sayesinde sizi bilinçlendirmek istedim ve kaybederek nasıl kazanılıcağını öğrendim .

  USD Düşündüğünüz şey bayramdan sonra olur eğer izin verirlerse . her yoruma itibar etmeyin arkadaşlar buna bende dahilim diplomalı ekonomist’de dahil .

   USD Ben demiştimciliği sevmiyorum ama , gönderiye yorum atan sayın abilerime Selamın Aleykum diyorum 

    USD Arkadaşlar elinde dolar olupta zararda olan varsa ve parasına ihtiyacı olmadığı sürece bozmasın . Burdaki bazı andavallar zırvalıyor zaten lazım olmayan para neden bozulsun ki ? Ayrıca 50’yi kırıp aşağı yönlü bira daha yol alacağını düşünüyorum , kaldığı yerde uzun süre durmicak ama aşağıda sabit kalacağını sanmıyorum max 1-2 ay alım fırsatı için derseniz biraz daha beklemelisiniz . Kısa vadeciler dışarı uzun vadecileri oyuna davet ediyorum herkese bol şans 👋

     USD Ons’a bi limonlu su verin tansiyonu çıktı

      USD @Ramazan 💪 Al bi küçük beyinli arkadaş daha sanada merhaba

       USD @Yargı Dağıtan @wololo Burun farkıylaaa beeee 😂

        USD Adamın cebinde ekmek alacak parası yok FAKİR gelmiş burda doları bozun diyor bana devlet size böyle yapacak bilmem ne yapacak grizekalı ihtiyacım olmayan doları neden zararına bozayım Allahın FAKİRİ paran ve aklın yoksa girme şuraya abi ya milletin parası bunlara dert oldu abi BEYİN FAKİRİSİNİZ .

         USD @y3kdr Abi korktum şimdi bak napim şimdi hemen bozayım dimi doları tamam hemen bozuyorum abi sanada 5 dolar yollicam abi zekatım olsun ekmek alırsın ağzının kokusu buraya kadar geldi oruçlumusun yoksa açmısın ?

          USD @HisseAlBat 🧐 @PUSATT Abisi git kumda oyna Allah aşkına

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.