BTCUSD Bitcoin ve Kripto dünyası hakkında bilgi kırıntısı toplamak adına yardımcı olmak istediğim dostlarla birlikte yapmış olduğumuz diyaloglara profilimden, haberlerle, geleceği hakkında öğrenmek istediklerinizi linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. Bilginiz olmadan asla yatırım yapmayın kaybedersiniz. Yatırımınızı Güvende Tutun. Bol kazançlarhttps://www.instagram.com/p/CJZL0jKjll2/?igshid=1s9nvntmbcwvn 

  BTCUSD @Türk Beyi 76 Dostum, bu piyasada borsalar marjinden kazanmak adına yükseliş bekleyeni terste bırakır milyarlar tasfiye olur, düşüş bekleyenleri terste bırakır milyarlar tasfiye olur. Anlayacağın yatırımcının stres yönetimini zirvelere kadar zorlayıp işlem yaptırmaya ve düşükten sattırıp yüksekten aldırmaya yönelik bir yöntemdir. Net HODL !

   BTCUSD @zeytinoznur Akıllı yatırımcı bunu kullanmak için grafiğe izin verir ancak yükselişi görüp kazanma hırsıyla giren yeni yatırımcı ani yükselişi getirip sert düşüşlere neden olabilir bu nedenle siz satıp yükselişi yakalayamabilrisinz en doğrusu stopla hareket etmektir.

    BTCUSD @Türk Beyi 76 Yatırımcıya altlarda kazanç sağlamanın yolu. grafikte yatay çizgiyi bu öngörüye dayanarak gösterdim dostum.

     BTCUSD @GENÇ YATIRIMCI neo 3.0 şuan ki fiyatla 2x yaptırabilir benim öngörüm bu şekilde dostum.

      BTCUSD Dostlarım 47500 bandı üzerinde hareketlilikte endişeniz olmasın. Borsa sabırsızların Sabırlılara para aktardığı bir ortamdır. Para kazanmak için Sabırlı olmak Zorundayız. Bu stabil ortamda İnstagramda paylaştığım haberle motive olabilrisiniz. Bol kazançlarhttps://www.instagram.com/p/CLr9cWuDWvE/?igshid=j2brrmjwfgze 

       BTCUSD @greyWolf abicim xrp xlm konusunda trade etmiyorum. bu nedenle çok fazla da öneremiyorum. piyasanın zıttı iki yatırım aracı ne yazık ki.

        BTCUSD @Merlin06 bak dipten dönmeye başladı..

         BTCUSD @Merlin06 indikatörler dibe yakın, yabancıların girişleri ile buradan döner. siz nasıl günlerce düzeltmeyi beklediyseniz onlarda en azından indikatör dibinden almayı bekliyor.

          BTCUSD @ibrahim-karaman Dostum finanstan takip eden dostların %10 u bile twitter da yok. herkesin haberdar olduğunu belli sayıya ulaştığımızı görelim taşınırız.

           BTCUSD @parsmarley dostum 50 bandını getirdi kurumsal açıklama geldi. yukarı yönlü hareketlenme olur. ytd

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.