gram-altin @Gal Gadot Zamanda yolculupu mu buldun yoksa dayın mı var? Reis tam tarihte vermezsin ya

  ons @Fedon Ben de gümüş ons aldım 2 gün önce grafiğe bak :D

   ons @the man Bu paket ne zaman oylanacak senatoda biliyor musun?

    ons @BEST TERSO ons ile dolar tl alakalı değil ama doların kendi değeri ile alakalı. Yani dolar endexi düşerse ons çıkar, endex yükselirse ons düşer. Direk altını etkileyen bir durum olmadığı sürece.

     ons Senato ne zaman yardım paketini oylayacak bilen var mı?

      BTCUSD @Ata-GökTürk Ben kripto paraların anca marsta koloni kurulmaya başlandığı bir dönemde gezegenler arası ticaretin oluştuğu zamanda altının yerini alabileceğini düşünüyorum. Zaten çok mantıklı geliyor. Uzayda yaşarken kağıt para veya fiziki bişeyi kullanmak mantıksız. Altın çok uzun yıllar daha değerli maden olacaktır.

       BTCUSD @bedirhan-terzi Ben binance tr ye yatırıyorum orda komisyon yok. Ordan btc veya tether alıp normal binance hesabıma atıyorum. İstersen türk borsalarından alıp ta aynısını yapabilirsin onlarda komisyon yoksa.

        BTCUSD Birde ben yazayım dedim. 2021 başından bu yana büyük bir OBO görüyorum. Tahminimce 32k civarına düşüp 40k yapabilir. Bu benim tahminim sadece yatırım tavsiyesi vermiyorum. Elinde tutanlar düşükten aldıysa sorun yok yüksekten girdiyse mart sonuna kadar dikkat edin bence. BTC nin yerini altcoinler alacak gibi duruyor bu yıl. Teşekkürler :D

         USD @Cenk67 Haftasonları piyasalar kapalıdır ve fiyatlar hareket etmez. Verilerin çoğu cuma gününden kalma. Asıl fiyatlar pazartesi açılışta belli olur.

          ons @Genç Yatırımcı💸 güzel ironi :D yani umarım ...

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.