USD Bloomberg'de Küresel Piyasalar izliyorum şu an. İki ekonomist var, birisi 300-350bp ile indirim başlayacak diyor. Diğeri 250-100-100bp şeklinde başlayıp devam edecek diyor. Bu senaryo olsun, 3ay sonra 7.50yi konuşuruz. Altı boş çünkü, çöker sistem.

  USD @Gazeteci94 VOA Voice of America, Euronews oku derim. Tercüme hatası olmaz o arkadaşlarda.

   USD @prot 😁

    USD Trump bu adil olan/olmayan söylemlerini kullanarak iç politika şovu yapıyor. Bu sözlerle Demokratlara çakıp, sizin yüzünüzden güçlü müttefikimizi kaybettik demeye getiriyor. Yarın bir gün de Kongre'nin istediği yaptırımları yaparak 'milli çıkarlarımız, şahsi fikirlerimin de üzerindedir' diyerek seçmenine rövaşatalı bir selam daha çakacak. Akp medyası bulanık suda köpük yapıyor sadece, sessiz sakin bekleyin derim.

     USD @Baybars Faizleri indireceğiz diye davul çalıyorlar. Öyle ki yandaş yazarların ağzı 200-300bp'dan açılıyor, 600 diyen var. Bırak tek seferde yapmayı, yıl sonuna kadar indirsinler gör curcunayı. 7-8 makul rakam olur. %24faiz varken 6TL olacak mı diye konuşuluyor, düşsün seyredelim.

      USD @mavzer Adam haklı, F35 hiç yok. Bu anlaşmanın cezası vardır, öderler ama satmazlar . Böyle bir hakları var.

       USD @A 47 Orası çadır devleti değil, kongrenin çıkardığı yasa var. Sonuç bizim için iyi olmayacak ancak görmezden gelmek yanlış olur.

        USD bu borç dış borç mu, kamuya borç mu, batık krediler mi netleştirelim ayrıca.

         USD @🗿yatırımcı 400 milyar borç TL değil. Dolar :) Hesabını yiyim

          USD Düzeltmeye pek gerek yok ama olsun, telefonun azizliği olmuş. İhtiyaç-->ihtiyat