gram-altin @serkan-coskun 80bini cart diye tek seferde girdiyseniz sinir sisteminiz kuvvetli demektir:) Ben olsam 20'şerli 4 kademe yapmayı, izleyerek alımı tercih ederdim. Bu ihtimalde vah-tüh ihtimali daha az, tavsiye ederim.

  gram-altin @istanbulprensi Ben esprili olsun diye yazdım biraz da. Yanlış anlaşılma olmasın, gerginlikten kimseye fayda yok.

   USD @Ekonomi Öğrencisi Rahatlama sadece cari fazla ile olmaz, böyle açıklanırsa eksik ifade edilmiş olur ve yanıltır. Almanya'nın da cari fazlası var, peki tablo bizimki gibi mi? Biz hammaddesi ithalata dayalı olan montaj ekonomisinde ithalatı düşürüp cari fazla verdik, bu sürdürülebilir değil. Aksine krizin derinleşeceğini , işsizliğin artacağını ve yeni ilave önlemler gerektiğini gösterir. Bu yeni önlemler de şimdi yapıldığı gibi ek vergi üretmekle, icat etmekle olursa ekonomi kilitlenir. 2019da devlet hedeflediği vergiyi toplayamadı ama 2020ye yeni oluşturulmuş ve artırılmış oranlarla girdi. Bu çok sakat yaklaşımdır, cari fazla bu milletin g.tüne kaçacaktır bu kesin. Hükümet uzatmaları oynuyor.

    gram-altin @istanbulprensi 400-500 olacağı garanti, bunun için kahin olmaya gerek yok. Ne zaman olacağı önemli. Soru eksik olmuş.

     gram-altin @emin05 Daha sonra buldum, 1-10gr arası 2,3TL'den başlıyor, 500 grama kadar kademe kademe artıyor 5,75TL gibi en son ücret alıyor. Aktarılan miktara göre para değil yani :)

      gram-altin @emin05 Vakıfbank'ın sitesinde ücretleri göremedim ancak Kuveyt Türk 500grama kadar 2,3TL alıyor, 501 gram ve üzerinde %0,0115 gibi bir oran ile ücretlendiriyor.

       gram-altin @s.t geçmiş olsun

        USD @forzali44 Geçmiş olsun

         USD @DoctoR Seçim Kasım'da!!! MB yıl sonu beklenti anketi 6,41TL. Bir şey yazarken biraz araştırın, atıyorsanız da destekli olsun.

          USD Başta Elazığ'a ve tüm memleketimize geçmiş olsun. Maalesef can kaybı haberleri geliyor, Allah rahmet eylesin, ülkemizin başı sağolsun. Allah hepimizi beterinden korusun ve saklasın.

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.