USD @deniz3737 Benim Hoşgeldiniz faizi 19 iken süre dolduğunda 11 yaptı. Şimdi 2 :) 5 yine iyiymiş

  ons Adam bu grafiğin farkında bile değil. "Bak 1500ün altına düştü" diyebilecek kadar da mutlu. Şu merete günlük anlam yüklemeseniz öyle güzel olacak kiii. Yok ama illa bodoslama yorum yapacak, çünkü klavyesi var. (yıllık ons rakamlarıdır) 

   ons @BarisCerkez Seçim öncesi İran'a anlaşan ABD yönetimi içeride oy kaybeder. Bunlar iç politika manevraları, elimizden geleni yaptık demek için görüşme takvimi oluşturuluyor. Sonuç belli, yine ağır yaptırımlar gelecektir.

    gram-altin @Serekaniye Altının kısa vade getirisi olmayacağı yönünde doğru şeyler yazılmış. Bence siz günlük kazançlar için Bitcoin veya benzeri paraları deneyin.

     USD @hasret.sck 1er kuruş arayla seri alarmlar kurun. Anlık yükselişte tıntıntıırrrrrnnn gibi arka arkaya çalıyor, tecrübe konuşuyor :)

      gram-altin @umit34 Alım satımda kar, yüksek volatilitede daha mümkün olur. Kur sabit seyrederken sattığınız rakamın altını görebilmek için uzun süre boş bekleyebilirsiniz. Şimdilerde al-yat daha uygun geliyor bana.

       USD @Exchange Trader Yine derken?

        USD @talihkusu Kaçtan kaça düştü?

         USD @paşafinans "altı veya üstü olacak" diyen yaratıcı yorumlara bayılıyorum.

          gram-altin @murat-muratova Bakın ekteki örnek Vakıfbank'a ait. Bence birilerini suçlamadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olun ve alım satım sözleşmelerinizi detaylı okuyun. Her bankanın kendine özgü kuralı var.