gram-altin @madamcurie☢️ Madam altında parmak kestiniz mi?410’da kesip biraz alttan alsak olur mu ki?Ortalama düşürmek adına.

  gram-altin @motivatör🔥🍯🌹🍌 Altında satış emrinizi kaçtan gireceksiniz?Bir de hepsini mi satacaksınız?

   gram-altin @kadir0505 Hayırlı sabahlar, hayırlı haftalar olsun inşallah.

    gram-altin @ARnavut-Altnfly Amacım dibi bulmak değil alacak param kalmadı.Daha ne kadar zarar ederim onu hesaplamak için sormuştum.Teşekkürler.

     gram-altin @ARnavut-Altnfly Altında beklediğiniz dip kaç acaba.Mart sonuna kadar 450’li seviyeleri görür müyüz?

      gram-altin @KORAŞ Koraş Bey 1. Maddeyi ben de uygulamak istiyorum.Siz gümüş kaçlara düşerse bu yolu uygulayacaksınız?Bir de altının hepsini mi gümüşe geçmeyi düşünüyorsunuz?

       gram-altin @ONS'UN ACEMİSİ 🕶🕶🕶 Fatih Hocam vadem nisana kadar bu süre zarfında artık kar değil zararımı çıkarmak istiyorum.Yardımlarınız için teşekkürler.

        gram-altin @Kararsız Fatih Gümüş 6 ve altına düşerse altını zararda olduğumuz halde gümüşe geçmek mantıklı mı sizce.Altının daha da düşeceği korkusu beni bu yolu düşünmeye itti.Açıkçası ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.Zarar her geçen gün artıyor.Siz olsaydınız benim yerimde nasıl bir strateji izlerdiniz.YTD

         gram-altin @KORAŞ Zararda olduğum için beğenmedim yanlış anlaşılmasın.

          gram-altin @ONS'UN ACEMİSİ 🕶🕶🕶 1840 gelirse altını satacak mısınız?1840’tan sonra tekrar bir düşme ihtimali var mı hocam?Kusura bakmayın sorularımla sıktıysam güvenli liman diye girdik ama beklentimiz boşa çıktı.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.