gram-altin 470 deyken 380 dediğimde kotu yorum yazanlar burdamı 😂

  gram-altin 470 deyken 380 dediğimde kotu yorum yazanlar burdamı 😂

   ZOREN @metin-ekin Ben kaçtım çok cuzzi bir kar ile kısa vadede yukselmesi çok zor bu hissenin onu çok açık ama elektirkli arabalar için en az 5 yıl zamana ihtiyaç var diye duşunuyorumm

    VAKBN Yokmu bir çizelge bu bankayı araştırann. Tum bankalar pandemiden onceki değerine yaklaşmışş bir tek vakıfbank hariç girilirmi buralardan ?

     ZOREN Duşecek çıkamayan her hisse duşer

      ZOREN Geleceğin çok parlak zoren 5 yılda en az 10 kat buyumen lazım

       gram-altin 380 lere doğru çekilmesi lazım covid başlamadan onceki değerine

        USD @FinansçıDaFii Ticarete gir senide gorelim sen duşur ? Esnafa ornek ol ? Cep tlf yorum yapmak ne kadar kolay değilmi ?

         USD @🇹🇷 Mimar ama uykusuz 😴 Ayrıca faiz artırımı ve merkez bankasının 6 aydır topladığı altın rezervleri piyasa surerse doviz kaç tl olur ?

          USD @🇹🇷 Mimar ama uykusuz 😴 Ustadim , sen soule nasil olacak... 1) hukumet uretimi tesvik etmiyor vergiler agir eyvallah simdi durum soyle 82 milyon vatandas parasini usd euro altin ve hisse senedine gommus... olsun kimse calismiyor uretmiyor is adamlari skrm boyle isi dedi oda kepenk kapatti ve onlarda aynisini yapti... bir cengaver cıkmış domates uretmiş 10 kg sence domatesin kg kaç tl olur ? Ulke nasil duzluge ciksın bu kısır dongude ?

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.