gram-altin @Hakan Sanki yılda bir alıyor memurlar maaş.😀😀

  gram-altin @Altın Adam44 Çoğu çıktım ve altan alacağım diye söyledi burada, bunu gören altın borsası altan alana kazandırırmı 275 seviyesinde tutmaya çalışacaklar, sabırsızlar tekrar 274 gibi alacaklar, sonra uçacak kaçacak yorumları ile gaza gelen gelecek. Sonrası gene ters 272 ye iner sonra aynı süreç devam.

   gram-altin Gene ters köşe çoğunluk, bir ay önce abd- çin ilişkilerini tek neden gösterip insanları bu akşamki karara getirnler kimler zannediyorsunuz????

    gram-altin @shadow42 Hükümet kuklaları senetonun kararını bu akşam tükürük saçarak onca zamandan sonra nedense bu gün kınadıkar. Abd den dost olmaz dediker buda trump onayını dengede tutmuş olmalı. Doları ons ile, onsu dolar ile baskılıyorlar. Kaçkez dedim bu forumda muhtemel beklentiği büyük ölçüde yansıtmayın, tersini yapıyor MB ajanları.

     gram-altin @konsültasyon Doğru söylüyorsun ama dürüst biri isen araya kaynak başkasının yerini kap durumları yapamadığımdan anestezi için konsültasyonu başaramadım ve hastaneye git gel iyileştim bende bıraktım. Bir gün eline biri otomatik silah alıp sisteme saldırdığında terörist oluyor, kimse o adam niye bu kadar kızdı demiyor, sesi içerde patlıyor, sözde vatanseverler bastırıyor bu sesi ama bilmelilerki, sistemi değiştirmenin tek yolu tepkini koymaktır.

      gram-altin @konsültasyon Tamamdır devlet hastanelerinde söylediğiniz süreci yapmam 10 gün falan sürer ölmezsek kalırsak, size ulaşabilirsen geliriz. Konsültasyonunuza kurban. Bu kelimeyi duydukça ölelim uğraşmayalım gibi geliyor.

       gram-altin @konsültasyon Abi hastaneden geliyorum, konsültasyonum var imza gerekiyor, sana yönlendirdiler.

        gram-altin @abdullah-k Parmağı olan basıyor diyelim.

         gram-altin @babamrb 273 şuan çok tersteyim cümlesi saçma olmuş. Ben 285 ten almıştım. 5 yaşında çocuk gibi ağlıyormuyum???

          gram-altin Kıpırdayanı firrum.

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.