USD zararına satmayın dedik. bu bir tezgah dedik. laf anlatamadık

  ETHUSD kuffara karşı yeni strateji hepsinden alım yapmak 

   BTCUSD kuffara karşı strateji hepsinden alıp beklemek aç köpekler mecbur kalıp, yükseltecekler 

    USD Turizm Sektörünün bitmesine bir kaç hafta kaldı. Mutlaka son aylarda olumlu etkisi oldu. Trump kaç ay önce Menbiçe girerseniz ekonominizi çökertirim demişti. bu tehditten sonra yöneticiler kulis arkasından anlaşmalar yaptığına inanıyorum. Hükümet 3 büyük ili kaybetti. Bundan sonra varlarını yoklarını enflasyona yatırmak zorundalar. Toplum ekonomideki kötü gidişatı affetmiyor.....Hayırlı Cumalar

     USD @Çılgın Adam Sana öteki tarafta boş zamanı dolu zamanı gösterirler. Ekonomi sayfasında küfrünü kusmaktan imtina etmiyorsun

      GBP Bu çok iyi bir alım fırsatıda elde 5 krş TL kalmadı. brexit netleşsin ozaman görün. bir İngiltere ekonomisi 10 avrupa ekonomisine eş değerdir.

       USD @Ayredin1982 usta sabret. psikolojik baskı var. mutlaka çıkacak. bitcoinu unutma 3.000 dolara düştü ucuza toparladılar 13000 dolara çıkardılar. tevekkül et.

        USD Basit matematik: Devletin 5.000 doları var. Bu dolarlarını nasıl çoğaltabilir? 6 kurundan bozdurursa elinde 30.000 TL bulunur. Sonra kuru 5.5 seviyesine çeker. Elindeki 30.000 TL ye dolar alır. Şimdi Merkez bankası bir hamlede 500 dolar kar elde etmiş oldu. burada ufak meblağdan örnek verdik. işin içerisinde trilyonlar var. Döviz yüksek ise alınmaz prensibinden vaz geçmeyin.

         USD beyler 2 hafta önce yazdık. ne zaman insanlar bittikten mahvolduk derler, o zaman birileri düğmeye basar

          USD dolar bozdurup sterlin almak istedim. kuveytte dolarda makas yok. sterlinde 70 krş. bunlar böyle alçak.