gram-altin Gram altın yarın 430 u görür diyenler 👍 430 un altında kalır diyenler 👎

  gram-altin @Mustafa KUM ben de uzun vadeceyim fakat benim farklı yönüm oyun oynamayı sevmem. 435 ten tüm paramı altın yapmıştım. bir miktar düşüş oldu. allah bilir belki daha düşer de... ama isterki 5 yıl geçsin mutedil bir kâra geçmediğim sürece ya da allahtan gelen ciddi bir sıkışıklık filan gelmediği sürece ben o parayı unuttum gitti.

   gram-altin @Yunus123 Ucuzlarsa BİM ve A101 e gelebilir. haftanın fırsat ürünlerini takip etmek lazım.

    gram-altin @duru🎼mavi son 1 ayda aldığım altın ve euro ile anadoluda herhangi bir şehir merkezinde ev alınabilirdi. aklım sıra düşünce aldım ama Allah selamet versin beni perişan edecek heralde. hiç almasam da tüm param ile bu gün altın ya da euro alsaydım çok büyük kazancım olurdu. bakalım daha ne kadar içe gideceğiz...

     EUR @ADEM IŞIK 😎 anlamazlar azizim anlamazlar... anlatmak, dil dökmek nafile kendimizi de parçalasak anlamazlar.

      EUR @metinb 90 lı yıllarda almancılar gibi herkes lüx otomobile biniyordu. şimdi millet binmek için topal eşşek bile bulamıyor. o zamanlar herkes her şeye sahipti her şeye gücü yetiyordu alım gücü olduğu için. her şeye sahipti insanlar. ama şimdi millet aç. nerde o günler şimdi insanlar çocuğuna çikolata alamıyor. o zamanlar herkeste bir bolluk bir bereket vardı.

       USD @salla gitsin @sunnys Kaderin önüne geçilmiyor. Bize tercih yaptırdılar ben komando olmak istediğimi beyan ettim ancak yedek subay öğretmen asker olarak yaptırdılar. Vatanı müdafa için üstüme bir vazife düşerse ben asla yine tereddüt etmem. Belki çok bir şey yapamam ama enazından vatanım için canımı veririm.

        USD @salla gitsin @sunnys Allah'a şükürler olsun biz ölümden korkmuyoruz. Ben askerliğimi öğretmen olarak yaptım. Bu zamana kadar elime silah dahi almadım. Ancak Türk'e kılıf biçmek isteyen olursa karşısında bozkurt bulur. Ölsem kanım fışkırır vatanı müdafa için.

         EUR @ali-sahnali atana rahmet. Ben de bunu yazmak için yoruma girdim. baktım sen yazmışsın

          gram-altin @Hüseyin44 Ben de sattım da bir daha da nasıl alırız bilmiyorum artık. heralde fiziksel alırız artık

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.