USD @by nokta Aynen, 10 liraya uyuşturucu varken vergili sigara ve alkole ulaşmasın, kaçak takılsın kör olsun veya uyuşturucu alsın.

  USD @Euro Dolar Girl Ya doları satıp zararı sineye çek ya da dolar ne oldu acaba diye takip etmeyi bırakıp kendini yormaktan vazgeç. İkisinin ortası yok. Var da sana maliyeti parayla ölçülmez. Ben olsam beklerdim ki bekliyorum. Aldığım fiyatın 40 kuruş altına indiğinde de satmadım, kar edene kadar.

   USD @hkn574 Çok basit. O bankaların sevdiği bazı insanlar Türkiye'de yatırımcı şuanda. Ve o sevilen yatırımcılar yüksek fiyattan dolar almak istemiyor. Biraz düşürelim doları bizim yatırımcımız Türkiye'den çıkarken düşük kurdan dolarlarını alsın istiyorlar.

    USD Şuan doları elinde tutanlar bu seviyede uzunca süre dayanabilecek durumda olanlar. Politikacılar döviz ve altın sahiplerine kar vermeden TL ye dönülmeyeceğini anladığında bırakırlar baskıyı. O da muhtemelen sonraki faiz indirimi ile olacak. Madem düşecek faiz insanlar neden şimdi ev, araba alsın. Faiz düşünce kredi alıp, dövizini satıp ev araba alacak. Bunun için de faizler daha da düşecek demek yerine sonraki faiz indirimi sonrası faizler artık düşmeyecek denmeli.

     USD @FORD MONDEO Senin zihniyetinin değişmesini beklemiyorum bu cevapla. Sonraki nesillere artık.

      USD @FORD MONDEO Hasadı birlikte yapmak için.

       USD @SATSAM UÇAR ALSAM ŞELALE OLUR Döviz piyasadan çekilecek sonunda. Millet fiziki ortamda saklamaya başlayacak, sonuç daha fena olacak.

        USD Fed kararı 5 kuruş indirdi. Papaz 2 lira yükseltti. Çok da teknik gerekmiyor, kasmayın fazla. Papazın grafiği yok.