USD @ugurrrrr peki kriz bittiyse neden hala fabrikalar kapanıyor veya 3 yüzer 4 yüzer kişi işten çıkarıyorlar.neden işsizlik hala artıyor.merkez bankasından aldıkları kefen parasını basiyorlar da ondan döviz düşüyor.

  USD @🔱 Golden Girl 48 hayır akp ve MHP'li çünkü reislerine biat etmek zorundalar.

   USD @mustafa-aydin sen neyin kafasını yaşıyorsun.85 milyar dolarlık özelleştirme yap.yetmedi dışarıdan 400 milyar dolar borç al ondan sonra Tayyip böyle iyi.birde bilip bilmeden bir şeyler yazma S-400 lerin parasını krediyle Rusya dan borç aldin.senin anlayacağın hem seni borclandirip hemde silahını sattı.

    USD @ahmet-busenur-bostanci adam konuşmasında NATO ve ABD ile işbirliği yapın diyor s-400 alın demiyor.bu konuşmadan s 400 lere yaptırım yok diye çıkarım yapıyorlar ya fazla söze gerek yok.

     USD ekonominin düzelmesi doların dip yapması s-400 lere bağlıysa almayalım olsun bitsin hayat birden bize Norveç olsun.yok öyle bi dünya kapında ödenmeyi bekleyen 200 milyar dolar var.tulumbada su bitmiş ihtiyaç akcesine göz dikilmiş.trump bu sana bugün böyle der yarin yaptırımlar gelir.sadece Amerika değil Avrupa'da S-400 leri istemiyor.son olarak burada herkes düşer demeye başladıysa yolculuk bir ay içinde 7 yi bulur.

      USD @yalćın @yelćın arttirirsa veya sabit tutarsa

       USD dolarin gercek yeri suan 6.20 dir zaten.fakat araya bayram girmesi ve fedin aciklamalari yuzunden buraya dustu.ama en gec 10 gun icinde 6.20 yi gecer bence.ytd.sadece kendi gorusum.

        USD @Tr-Tayfun 85 milyar dolarlık özelleştirme yapıp birde dışarıdan 400 milyar dolar borç alınca maaşları ödemek kolay oluyor.bakalim biz bu borçları nasıl ödeyeceğiz.her yıl bu borçlara 115 milyar TL faiz ödediğimizi borcun ise sadece faizini odeyebildigimizi ana paranın ise hiç ödenmeden dışarıdan dahada borc alarak artığını bil istedim.%85 enflasyon varken bile insanlarin alım gücü bu kadar düşmemişti.biz bir litre süte 5.5 TL öderken yurt dışında bu paraya bir kilo et yenebiliyor.daha da batik bir ekonomi anlamak için filazof olmaya gerek yok.birde bir tweet'le bile dolar 50 kurus artiyorsa zaten senin ekonomin hastalıklı bir ekonomidir ve ölümü yakındır.

         USD @Mavi 💙 merkez bankasının tahmini bile yıl sonu 6,40.birde merkezin hiçbir zaman tahmini tutmaz 20-30 kurusta sen ekle ettimi sana 6.70.birde bu platformda ne zaman düşecek muhabbeti çıksa o zaman dolar patlıyor.o yüzden doların patlaması yakındır.burasi turkiye her dört beş ayda bir kriz çıkıyor ve krizin vakti bence yaklaştı.

          Bizi Takip Edin

            Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.