gram-altin Altın ile dolar aynı şey değildir. Dolar düşebilir sizi terste bırakıp sonuna kadar süründürür gördüğü yeri de unutabilir. Ama altin gördüğü yeri unutmaz ve dolar bazinda da TL bazinda da tüm para birimleri bazında da yükselir. 2000 yillarindan bu yana dolar %500 yükselmiş olup , altın %3000 yükselmiştir. Rehavete hic gerek yok. 600ler cok yakin ve 600 olmasının bu hedefin tutmasinin ne dolarla ne ulkemizin ekonomisiyle ne de TL ile hiçbir alakası yoktur. Küresel bazda tüm para birimleri karşısında altın dün değer kazandı ve yarın değer kazanmaya devam edecektir. En iyi yani da paramizin değerini korumakla birlikte paramizin değerini arttıracaktır. Buraya muazzam bir hedef vereyim onumuzdeki 6 yil icinde 1 gram altin +1500tlyi bulacaktır. Hayırlı günler.

  BTCUSD AYI sinyalleri geliyor beyler ama bir atak daha yapabilir sürekli yükselecek diye bir şey yok illa ki düşüş trendine de girecek. Evlenmeyin kâr alın çıkın bu kadar basit hayal kurmayın.

   USD 1-) Bağmsız MB , yapısal reform de yabancı yatırımcıyı çek. 2-) İkna et biz bağımsızız de Türkiyemize yatırım yaptır. 3-)Faizleri arttır , reformları yapm(mış gibi yap).Dolar düşsün ortalık çok güzel olsun. 4-)Gül gibi başkanı görevden al 1 çuval inciri berbat et. 5-)Yabancı yatırımcının tüm işlemlerini patlat elindeki TL varlıkları patlat. 6-)Bu bozguna uğrayan yabancı yatırımcı Borsayı 1 günde kana bulasın borsayı işleme kapat. YARIN: Yabancı yatırımcı sattığı hisselerin TL varlıklarını yarın banka hesaplarına alacak TL güzel bir değer kazanacak dolar düşecek peki ya sonra ? Değer kazanan TL ile daha çok dolar alıp yuvalarından uçacaklar. Nereden mi biliyorum? 22 Mart 2019 gecelik swap faizi 1300 . Açın grafiiği 4 saatliğe bugün ile kıyaslayın hayırlı geceler.

    gumus Senin bankan 6,76dan alım acmıs gencler geliyor gelmekte olan

     USD @cumhurittifaki 🇹🇷 R.T.E @cumhurittifaki 🇹🇷 Reportlandın

      gram-altin @IzmirFinans Evet arkadaşlar 350 kesin gelecek kaynak: götüm

       gram-altin @Genç Yatırımcı💸 Yok niye aglasınlar cok guzel yerden almışlar dibi tutturmaya çalışan kerizdir

        gram-altin @volkan83 Kardeş kusura bakmada saçma sapan bir hisse almadın , olmayan bir sanal para almadın , ya da ne bileyim bulgur almadın altın bu altın sadece bekle yüksek almışsın ama bu paraya ihtiyacın yoksa yazyın 500 görürsün

         BTCTRY @💴Para basar Cabuk terket bu platformu

          USD @Kahin_bilge Su antilop kriptocularda ne bileyim %10 kazaninca seviniyorlar %20 kaybedince suspus 😂

           gumus @Altın & Döviz @Altın & Doviz Kankacim BTC almaktan iyidir ya bosver amin de gec 😂

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.