BTCUSD @nasipseolur💎 Arkadaşlar bir wp grubunuz varsa katılmamız uygun mu ? yoksa bir wp grubu kursak haberler paylaşım vs için ne dersiniz ?

  BTCUSD @nasipseolur💎 5.5 - 6k ları 1-2 aylık süreçte görür mü sizce?

   BTCUSD @Che 5.5-6 lar gelir mi sence?

    BTCTRY @to-st Sizin şu 3. şahıs algınıza hayranım ya. balinalar felan filan..

     BTCUSD @by_tahmin hocam Zcash çok baktım mantıklı duruyor gerçekten de ama içimden bir ses o coin için düşmeye devam edeceğini söylüyor ama belki küçük bir kısım girebilirim yine belli olmaz

      BTCUSD @by_tahmin Dediginiz gibi belki de dipler buralarda olabilir. 8-9 bandına oturup oradan da gidebilir ama yinede beklemeye değer diye düşünüyorum en azindan Aralık ayını bekliyim izleyeceğim alım için. bu yıl altcoinlerden atak bekliyorum hocam. bu yüzden alımları %45 Eth %30 btc %25 Ltc ek olarak %1 Xrp şeklinde düşünüyorum. bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

       BTCUSD @by_tahmin Anladım hocam benim analizlerimde de diplerde 5 binler var ama zor bir ihtimal olarak bakıyorum. bu ay eğer düşüş trendine girerse 6 binler dip olur kanaatindeyim ancak ocak ve şubat aylarında da olabilir bu durum fikrinizi alayim dedim .

        BTCUSD @by_tahmin Zaman tahmininiz nedir Aralık- Ocak ?

         BTCUSD @by_tahmin 5700 ve 4000 leri mi bekliyorsunuz ?

          BTCUSD @by_tahmin LTC hakkında ne düşünüyorsun bro?

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.