BTCTRY pişşşt 

  BTCUSD Btc an itibari ile 8.383 usd. Btc nin yönüne bakmak için birde btc market dominance verilerine bakmak gerek an itibari ile %69.5 peki bu ne anlama geliyor? Btc nin piyasa hakimiyeti eğer %90 lara çıkar ise alt coinler ölür. 2018 de %40lar a kadar çekilip %72 lere kadar tırmandı. %66 destek olup %75 direnç tir. Alt coin de olanlar için bu parite nekadar düşerse okadar iyi btc de olanlar için ise ne kadar yükselirse okadar iyi. Btc de olanlar atlara parite yapabilir. Önceki tahminlerde söylediğimiz gibi btc 6.400 lere teşrif edecek ise alt coinler %45 yükselmesi. Örnek olarak chalink ve ravencoin %60 üzeri yükseldi ama lokomotif görecek alt coinler bunlar değil eth ve bch ya bakmak gerekir. Eth nin bu ay sonu 2.0 ölçeklenebilirlik forku var eth için iyi bir valatilite olabilir buda diğer alt lara yarar. Ytd.https://tr.tradingview.com/symbols/CRYPTOCAP-BTC.D/

   BTCUSD Hedefleri beklerken çok kafa karıştıran bir konuda fikir söyleyelim. BTC ponzi midir değilimdir tartışmasına dar alanda bir göz atalım. Alıcısı satıcı olan bir üretimin ponzi olma ihtimali yoktur. Kriptolar 21. Ve 22. Yüzyılın en büyük icadı olacak. 100 yıl sonra bile insanlar satoshi nakomoto nun kim olduğunu tartışacak.

    BTCUSD @nasipseolur💎 Btc de 600 ila 1500 usd lik bir düşüş gözüküyor. at kuyruğundan da uzun baya Bi uzun yani grafikde görülmesi muhtemel kırmızı muma ismi sen ver ne diyelim.

     BTCUSD Btc an itibari ile 8 330 usd. Grafiklerde Bi terslik var ama dolar mı 6 yı geçecek btc mi 7.600 e gelecek bilemedim. Bekleyip görelim

      BTCUSD Btc an itibari ile 8.350 usd. Btc de 7520 desteğini kırıp boğaları tasfiye edeceğiz. 7520 ye değdimiz anda yaklaşık 1.5 milyar dolar long pozisyonlar tasfiye olacak. Ytd. Şuan ki yükselişler boğaların tasfiye olmamak için yaptıkları x30 kaldıraç lı işlemlerden kaynaklanıyor. Korkunun ecele faydası yok bugün 9k lere de çıksa ana kolon desteğimiz devam ediyor inşallah kıracaz. Ytd.

       BTCUSD Btc deki grafiklerimiz de dünkü beklediğimiz at kuyruğu görselini bugünkü finanscep uygulamasında ki grafik de atın tamamı ile birlikte gördük ve dünkü hedefimiz kapandı... Şimdi yeni bir hedef belirleyelim... Btc 8.400 diyenler 👍 XBT 7.600 diyenler ⬇️

        BTCUSD @nasipseolur💎 Kripto piyasası tam boğa koşusundan önce 3 defa kripto kışını yaşayabileceğini tahmin etmiştik. Birincisinde btc 3.200 den yukarı attı 2. Si ise gene buraları görebilir 3. İse 2020 mart ayındaki halving den sonra olacağını düşünüyorum. Bunun dibi 2.800 usd olarak yazdım. Buralara gelene kadar tabi bazen 9k den bazen 7k den yukarı atacak ama düşüş trendi devam edecek. Alt coin sezonu için kendinize Bi hedef belirleyin daha önce yazmıştım btc 6.400 lerde alt coin rallisi olabileceğine dair grafik göstergelerim var. Alt coin ciyseniz xlm etc iota bch xrp eth favorimdir. Btc alacak iseniz kısa vadede bilmem ama uzun vadeciyseniz buralar bile bedava sayılır.

         BTCUSD Btc an itibari ile 7.875 usd. Alt yorumda bahsetmiş olduğum at kuyruğu olmuşmu bir bakalım. Bence atın bire bir kendisi oluşmuş, baş kulak sırt kalça kemikler dahil. Eksik olan tek şey atın eğeri. 

          BTCUSD Hedefleri beklerken BTC ile ilgili bilinmesi gereken bilgiler vermeyi de ihmal etmeyelim. Geleceğini kriptoların varlığına adamış ve tek zengin olabilme ihtimalini kriptolarda görenler için kısa bilgiler de paylaşalım. Btc yada yeni bir isimle adlandıracak olursak XBT evrendeki digital paranın ta kendisidir. Evren deki diyorum çünkü mars da elon musk un kağıt para kullanma imkanı yoktur. Peki XBT evrensel bir para birimi olması için doların eronun tahtını sallaması hatda altın gibi alınıp satılması için sadece 21. 000.000 adet üretilebilineceği düşünülen XBT bunu başarabilirmi? Başarabilmesi için en önemli kriteri nedir.? Eğer BTC veya yeni ismimizle XBT miz ticaret de kullanılacak ise değeri en az 312.000 USD olmalı. Eğer 1 adet BTC 312 bin usd olur ise merkez bankaları rezerv olarak, kağıt para bankaları dolar yerine XBT kullanır ve kullanacaktır. Tabi bu rakam minimum olacak rakamlar.

           BTCUSD Btc an itibari ile 8.179 usd. Grafikde kırmızı yapay bir mum var at kuyruğu gibi bişey baya uzun. Umarım sahte bir satış duvarı dır.

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.