ODAS @tekin-ozbey Targette çoğu hisse yok dostum. Başka bir banka kullan borsa için.

  gumus @ttt44 Zamanında 3.50 den 2.50 ye düşünce de alınırmı burdan daha da düşer bekleyelim güven olmaz tenekeye diyorlardı. Sonra 7ye kadar çıktı. İstiyorsan bekle yine de.

   gram-altin @ZaKKuMBeY Nasıl 1935ten 1970e bir anda çıktıysa öyle de düştü. Powell açıklama yaptığı zamanlar böyle sert inişler çıkışlar oluyor.

    ons @Şirin Baba⬆️ 1700 altı beklemek bir insanı kötü ya da suçlu mu yapıyor. Kısmet bu işler sen sadece kendi kazancın ya da kaybına odaklan. Herkesin stresi sıkıntısı kendine yeter zaten.

     ons @büyük komutan @Donald j. Trump Dostum ben de aynısını düşünüyordum. Ama altın artık riskli hale geldi ne olacağı belli olmaz. Bir aydır ev almadım altın aldım. Altın düşüyor evler arttı zarardayım.evini al krediye bulaşma derim. Kazansan bile bir dünya stres yaşayacaksın.

      ons @☠ C E N A Z E ☠ Arkadaşlar yanlış anlamayın ama niye detaylı araştırma yapmıyorsunuz. Yüksek miktarda alım satım yapıyorsanız her şeyi iyice öğrenip öyle alım satım yapın lütfen paranızı yazık olmasın. Kısaca her şeyi anlatayım umarım herkes okur. Vergi satarken degil alırken kesiliyor. Tüm döviz altın gümüş de dahil hepsinde yüzde 1 oranında kesinti oluyor. Bu banka kesiyor bu banka kesmiyor diye bir şey yok her banka kesiyor. Bazı uygulamalar da altında kesinti miktarı yazıyor bazıları daha sonra hesabından düşüyor. Kesinti yok olmadı diye yanlış yönlendirmeyin bu kesintiyi yapan banka degil devlet ve söke söke de alır sizden yüzde 1 kesintiyi kaçarı yok.

       gram-altin Altının tekrar çıkacağını az çok haber takip eden herkes anlamıştır arkadaşlar. Ben bildim demiştim diye hava atmaya gerek yok. Hong Kong yasa tasarısı meclisten geçti. Trumpta buna karşı sert bir hamle yapacak. Onsun yönü yukarı devam edecektir. Ama malesef konulan vergi yüzünden kimsenin eli kolay kolay almaya gitmiyor.

        gram-altin @neslis Böyle çok üzülen bittim diyenler duydum. Kısa süre sonra karla çıktı hepsi. Sadece sabır zararına çıkma.

         gram-altin @mukem Biliyorum dostum ben de onu dinleyip yüklü çıktım. Kimseyi dinlememek gerekiyor korkuyoruz işte.

          gram-altin @SONİMPARATOR Arkadaşım 381.6 dan aldım dedi. Yakalamış tfxten.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.