ons @Fedon satınca haber ver kardes.

  ons Bu abd nin 10 yıllık faizlerine gitmek mantıklı mi yav. adamlar yüzde 1.2 faiz veriyor. Yahu ons alım satım da kısa vadede daha kazançlı bunlar ya 10 yıl yaşayacaklarını garanti görüyor sanırım.

   ons @comolokkko arkadaş dışarı daki simit satan, manav da çalışan, mobil bankacılık bile kullanmayan esnafın bile diline düştü ise artık milletin eline verecekler demektir.

    ons @AHE 2004 👍

     ons @AHE 2004 altından zarar da ise kapatmak istiyordur belki.

      ons @omer-kiran Umarim. Devletin milyonlarca memuru var bir şekilde saha da olmalı. olmalı ki milletin sahipsiz olmadığını bazı karabasan kafasında olanlar anlamalı.

       ons @omer-kiran Bu devletin sorumlulugu. Devlet denetim mekanizması çalışması lazım. sorması lazım siz dolar artarken fiyata yansıttınız şimdi ne yapıyorsunuz öyle ise 100 bin dolar ceza veya tl cinsin den dese kimse kara kar katarım kafasında olmaz.

        ons Arkadaslar çoğu arkadaş dolar gram tl baskılıyor diyor. Şimdi dolar çıksın gözü ile gram altın alan yanlış yapar. İki bacaklı enstrüman da kumar oynamış olur. Bizim için önemli olan ons bacağı. ons çıkarsa dolar düşerse sen kazanırsın. Ülke de hersey dolar ile satılıyor zaten ( elektronik malzeme, araba ve birçok şey) doların çıkması size kar gibi dursa bile aslında enflasyon olarak zarar. Yine söylüyorum bize ons gerekli ons 2350 olsa dolar 7 tl olsa çoğu zarar dan çıkıp kar yazar. Hem altından hemde dolar yönünden kazanır. mantığı güzel tutmak gerek. Önemli olan ons.

         ons Artık dönüş başladı. Dolar da ufaktan ons ile hareket etmeye başlayacağı günler yakın. Haziran a kalmaz yeni zirve gelir.

          ons Haziran 2100 civarı burdan herkese slm. Yatırım tavsiyesi değildir.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.