USD Araba alacaktık, 3 günde araba 7 bin tl arttı. Kredi çekecektik, 100 bine 3 yıl 30 bin tl koyuyordu, şimdi 37 bin 500 tl koyuyor. Küfür ederken günaha girer miyim?

  USD @DOLARın kayınpederi 💲😔 😂 😂 Tüh küstürdük. Bir tane salak vardı geçen perşembe düşecek diyordu. Onu da bulsak küstürsek bir daha girmese iyi olacak.

   USD @mert ç. Var var böyle insanlar çokkkk. Evet inanmak güç ama çokkkk.

    USD @n9336339217 İnşallah sözünün eridir 😂. yani böyle bir yönetimle doların çıkmamasının ihtimali yok. Üzücü ama gerçek. Doların çıkması kimsenin işine gelmez, yurt dışında yaşayanlar hariç ama göz göre göre de bunları yazmak trollük ya da başka bir şeydir hocam. O şey kısmını siz doldurun artık.

     USD @HeavyWeight Böyle mallar olursa daha çok değer kaybeder, insanımızın alım gücü düşer. marketteki ürünlere 8_9 ay içinfe yüzde 50 nin üstünde (çoğu ürüne % 65-70) zam yapıldı. Araba falanı geçtim yiyecek içecek alırken düşünmek istemiyorum artık. Cep yakar oldu iyice.

      USD @Casks Doğruları diyince yeni moda hocam o sen vatan hainisin de yok bilmem ne. Doğuda şurada burada o kadar görev yapmışsın adam geliyor sana sin vitin hiinisin. Beyinsizler! Millet aya çıksın, elektrikli araba üretip doğayı korusun biz hala mallarla uğraşalım. Ama sonra bakarsın vatan haini olursun, sebep de eleştirdiğin için başka bir şey değil. Ayrıca artık şu musun ile -e bilmek eklerini yazmayı öğrenseler iyi olacak insanımız

       GMSTRF @🍀SAMET MERVAN 🍀 Cumhuriyetin ilk yıllarına laf atamazsın. Daha savaştan yeni çıkmış bir ülkenin o tarihte o kadar ilerlemesi bile çok iyi. İnsanlar o tarihte mi gitti Avrupa'ya acaba aç da bir bak. Sonrasında iyi yöneticiler gelmedi ülkeye. Savaştan haberi olmayanların böyle aptal aptal şeyler yazmasına sinir oluyorum. Tarihini bilmeyen insanlar, sağdan soldan bilgilerle ancak böyle atarak konuşurlar! Al aşağıda kaç fabrika kurulmuş bir bak. Tarih okuyacaksanız da İlber Ortaylı, Halil İnalcık gibi insanları okuyun bari. Yunanlılar daha yeni Atatürk ve Erdoğan ile dalga geçiyorlar. Siz ise burada ayrıştırmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. Siz bu davranışlarınızla aslında ülkeye en büyük zararı veriyorsunuz! Eğer merak ediyorsanız google a ve oradan bir çok kaynağa ulaşabilirsiniz! Yazacağınız şey ise "Atatürk zamanında açılan fabrikalar yazmak" 46 fabrika kuruldu yanlış değilsem. Bu ülkeyi bölmenin yolu ayırmaktır. Lütfen bir olun iri olun diri olun! Biz tüm tarihimizle biriz!

        USD @🅰️ L ❗️ @🅰️ L ❗️ Vergi vergi yetti be

         USD @🅰️ L ❗️ @🅰️ L ❗️ Ne kandırılmışız be

          gumus @🅰️ L ❗️ @🅰️ L ❗️ Ayrıca bugün 6 şehidimizin olduğu söyleniyor rus ajanslardan. Bilginiz var mı?

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.