ADESE @palavra abla bu işte daha çok yeniyim önce nelerden başlamalıyım ? bu grafikleri nasıl okurum ? ben günlük veya haftalik al sat istiyorum hangi zaman dilimi arasında grafik incelemeliyim ? yardım edersen çok sevinirim abla :)

  PETKM @galezoğlu hocam bugün ne olur

   ADESE @palavra hisse alırken nasıl dip fiyatı belirliyorsunuz ?

    PETKM @galezoğlu Hocam alımların olduğunu nereden görüyorsunuz ?

     AKBNK @road-runner hocam bu indikatör nasıl tam ismi nedir ?

      USD @Aytaç Hoca📈💵 hocam merhaba. 6.24 seviyesinde 2-3 ay önce dolarda tıkalı kaldık. Bu bahsettiğiniz eylül ve ekim ayında sizce bu seviyenin üzerine gelirmi ? Hocam birde grafikleri incelerken hangi saat aralığında incelemem gereklidir uzun vadede kalmak istemiyorum destek direnç ve trend çizgisi + haberler yeterlimidir ? tam olarak kesin kaynaklar aldığınız haber sitesi varmıdır hocam ? Şimdiden teşekkür ederim :)

       PETKM @supervision bu bilgi ye nereden ulaşıyorsunuz hocam ?

        USD @Richie Rich ₺$€ @Zagor $€£₺ hangi site hocam bu ?

         gram-altin @MaTeMaTiKÇi Hocam merhaba stratejik olarak ilerlediğiniz şekli çok beğendim ve kendimde uygulamak istiyorum. Burada kimlerden destek alıyorsunuz ve beni yaptığınız bu al sat ile biraz daha bilgilendirme imkânınız varmı acaba :)

           

          Pro Üye Olun

          FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

          Bizi Takip Edin

            Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.