HUBVC @oktay1453 Hiçbir şeye olmaz diyemeyiz. Herşey mümkün. O nedenle stoplu gitmek ya da ekranı kapatmak iyi oluyor. Ben de yaşıyorum bunları. Hep kar etmiyoruz. Bazen stop oluyorum bazen ekranı kapatıyorum. Fakat cemas en azından biraz yukarı tepki verip düşecekse de öyle düşmesi lazım. Yine bir krizimiz olur, sanayide ve üretim durgunluk olur, ihracat daralır falan o zaman dediğiniz daha olası. Bir de eklediğim fotoya göre bakın. Yavaş yavaş alıyorlar gibi. 

  HUBVC @oktay1453 O yorumda 200 günlük ortalama 1,49 idi ve altı uçurum demiştik. Öyle de oldu. Şimdi 1,20 civarında aylık ve haftalık grafiklere göre ortalama desteğine gelmiş. Rsi'de pozitif uyumsuzluk var bence. Ptesi lütfen hatırlatın ben de alayım. En azından tepkiye oynarım. Benim de zararda olduğum hisse var. Onu satıp cemas alayım. Eh, grafiğe bakıp bu yorumu yapıp da almamak olmaz. Selametle.

   HUBVC Bak yine. Oğlum bozma sana tavanı. Kal orda.

    bist-100 @Bat Tık grafigim.belki lazım olur. 

     bist-100 @Bat Tık Bilemiyorum. Takibimde değil. Grafiği 2019 sonundaki sert hareketi sindirmeye çalışıyor. Ocak ayında grafiğini çizip bırakmışım. Haftalık grafikte fibo%786 seviyesi olan 8,64 rakamıı gecip kalıcı olursa almayı düşünmüşüm ama o rakamı geçememiş. Burayi gecerse 14,69 hedef.Ama işte geçememiş. Takasa bakamıyorum çünkü abonelik sona erdi.

      bist-100 @Bat Tık Bakabiliyorsanız takası iyi olan, lotlarının çoğu büyük yatırımcıda toplanmış hisselere dikkat edin. Bakın nasıl giderler? Yani diyelim ki hissenin 100 milyon lotu var.90 milyonu büyükler eline almış.10 milyonu ortalıkta dolaşıyor. Dolaşan lota mukabil alım talebi gelen lot sayısı fazla fazla gelince fiyatı tutabilir miyiz?

       bist-100 @Bat Tık Üstad değilimdir. Dostum ben. Olan oldu artık. Küçük yatırımcıyı silktiler. Lotları ele geçirdiler. Battığını düşünen küçük yatırımcı elindeki lotları verdi ve bir daha verdiği fiyata düşer mi bilmem? Son bir silkmeyi takiben biraz yatay gidebilir ve fakat nisan mayıs iyi geçer. İstatistiklere göre ayın 21-21'leri en büyük mum oluşuyor. Mayıs ayı temettü kar payı için onemli. Bu nedenlerle 21 Mayısta düzeltme beklerim. Tabii ki yeni bir kriz veya gerilim çıkmazsa. Bencesi böyle.

        bist-100 @suleyman-turfan İyi akşamlar. Tepki geldi. Döndük demek için yeterli veri yok. Bence Pazartesi günkü büyük mum gövdesi içinde üç gün kapanış yapilmasi gerekiyor.Yani 1380 ve üzerinde.23 mart salı günü ise yakın kapattı ama govde içinde değil. Yarın yapılacak kongre etkili olabilir. Sabah ola hayrola.

         bist-100 @oktay1453 Merhaba. Mal da vardı, viop pozisyonu da vardı, nakit de vardı.

          bist-100 @selahattin-demir Ben de bir küçük yatırımcıyım. Size reislik haddime değil. Hissede olup terste olmayan yok gibi. Dagi özelinde şunu söyleyeyim:Bölündü. Bölündükten sonra toparlanma zaman alacaktır. Bölünen, dağılan, saçılan lotlar büyük yatırımcıların eline geçirildikten sonra yukarı yukarı gidebilir. Takas ve saklama durumuna bakmak lazım. Benim bakma imkanım yok. Takas ve saklamada lotlar toplandığında hareket beklenir.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.