gumus-ons @🍀SAMET MERVAN 🍀 Abi tam dediğin gibi gaplı açtı. Saat 10 gibi parça çıkmak makul olur mu bilemedim. Ayrıca sabahki eos mesajını gördüm. Bozmuştum gece ama seni görünce aldım geri. Ytd

  gumus-ons @rocco34 Mesela 6.35 ile kapattı gümüş cuma günü. Pazartesi 7 liradan açarsa bu gaplı açılış olur. Eğer sen 6.35 ile 7 lira arasında bir emir girdiysen bunlar geçersiz olur.

   gumus-ons @🍀SAMET MERVAN 🍀 Sayende oldu abi tebrik ederim. Seninle konuştuktan sonra girdim hemen. Ama bu kadar hızlı olacağını beklemiyordum hiç. Sende de vardı muhtemelen sen de hayrını gör. Ben sattım.

    gumus-ons @🍀SAMET MERVAN 🍀 İnstam yok ama açayım bir tane

     gumus-ons @🍀SAMET MERVAN 🍀 Samet abi XRP tuttu ☺️☺️ Ama aşk olsun abi sadece %50 yükseldi. Senden bir %200 beklerdim sana yakışmadı. ☺️ 1000 dolar yatırmıştım zengin olamadım. Şimdi sırada XLM VE EOS var. Sen de tutturmuşsundur. Oluru var mı w dersin?

      gumus-ons @🍀SAMET MERVAN 🍀 Samet abi bir gümüş söylentilerine ne diyorsun ☺️ Bir diğer mesele de dogeden sonra büyük yükselişi sence hangi alternatif yapacak? Ben XRP veya LİNK'te bekliyorum açıkçası. Ne dersin?

       bist-100 @🍀SAMET MERVAN 🍀 Anladım abi. Yani sen aslında şunu söylüyorsun. Her ne kadar piyasanın duyguları olmasa da Türkiye'de sosyolojik zemin fiyatlarda indirime gitmeye müsait değil. Dolar da düşse, piyasalar da çakılsa bizim insanımızdaki "yeniden yükselecek" korkusu fiyatları hep yukarıda tutar.

        bist-100 @🍀SAMET MERVAN 🍀 Samet abi hayırlı haftalar. İnşallah ailecek iyisinizdir. Abi yaptığın bir yorum üzerine fikrini soracaktım. Şimdi arkadaşın biri sana araç fiyatlarının düşüp düşmeywceğini sormuş ve sen çok düşmeywceğini söylemişsin ya. Şu an doların düşmeye devam etmesi, yabancı yatırımcının gelmeye başlaması, İsrail ile anlaşma sürecine girilmesi, Türkiyede aşı üretimi İçin Rusya ile anlaşma, reform sözleri, yeniden AB açılımı, MB'nin sert ifadeleri ve HSBC'nin TLyi önermesi dolarda 6.5 seviyesini çekmez mi? Muhtemelen sen bu sözlerin havada kalacağını ve uygulanmayacağı ve düşünüyorsun. Doğru mu düşünüyorum? Yorumun ve beklentin nedir abi?

         gumus-ons @🍀SAMET MERVAN 🍀 Hadi hayrını gör abi sen 100 liradayken toplamışsındır. Ben Ekim ayına kadar beklemeyi düşünüyorum. Sıkıntı olur dersen btc veya eth yapabilirim.

          gumus-ons @🍀SAMET MERVAN 🍀 Abi neo için SL çalıştı mı senin?

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.