USD @brn72 Öncelikle Ons, aradan TL’yi çıkarmak için. Fakat olur da Ons olmazsa, TL üzerinden gram da ikinci alternatifimiz olarak durmalı.

  USD @gultekinhakan5690gmailcom Benim öyle bir söylemim de, videom da yok. Karıştırıyor olabilirsiniz. Ben Ons’un çok fazla değerleneceğini 1.200 $’lardayken söylemeye başladım. 2 seneyi aşkın senedir söylüyorum dünya ekonomisi resesyon baskısı altında iken en iyi yatırım aracı Ons’dur diye. Günlük, haftalık ya da aylık geri çekilmelere aldanmayın diye.

   USD @elanur12 Yükselişe geçti. İngiltere ekonomisi de Coronavirüs Pandemic’ten etkilendi tüm büyük ülkeler gibi. Başlangıçta İngilizler önemsemedi salgını. Okulları bile kapatmadılar. Fakat şimdi ölüm vakaları artınca daha sıkı önlemler almaya başladılar.

    USD @$€£123 Önü açık, bu seneki rekorunu tekrar test edebilir.

     USD @gülen gözler Altın.

      USD @Emre Cann Gümüş konusunda ne yazık ki bir fikrim yok. Ben Ons’u takip ediyorum. Ons kafasını yukarıya çevirdiğine göre gram altın ve gümüş ve benzeri diğer metallerde de artış olabilir. En azından istatistiksel olarak bunu söyleyebiliriz.

       USD @🌟Ekrem Abi🌟 @🇹🇷AlperTunga🇹🇷 Ben de desteğiniz için teşekkür ediyorum. İyi akşamlar.

        USD @₺₺₺$$$ Olağanüstü dönemlerde tahmin yapmak çok zor. Artık her şey saatlik değişiyor. Coronavirüs Pandemic tüm dünya piyasalarını alt üst etti. Ancak şu anda 330.660 seviyesi önemli destek oldu. Bu seviyelere düşerse kaçırmamak lazım.

         USD @Okan Göktepe Vadeniz uzunsa (en az 6 ay gibi) değerlendirilebilir.

          USD @samsunlu5535 Şöyle söyleyeyim Coronavirüs’ü yenelim yeter ki dünya olarak da, gerisi hiç mühim değil şu anda. Ekonomik göstergeler ve fiyatlar şu anda ikinci planda. İnsanlar ölmesin birinci önceliğimiz bu olmalı.

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.