TAVHL @Borsacı Filozof @zeynal0205 abi bizde yarin cikacak demedik.turkiye bir adım atmış sevindik lakin. şunun altini cizeyim.AIDS HIV ASISI HALA BULUNAMADI LAKIN BU ÇOK CIDDI BIR VIRUS OLDUGUNDAN DOLAYI BUTUN DUNYAYI ETKILEDIGINDEN DOLAYI BUTUN DUNYA HARIL HARIL BU AŞİ UZERINDE CALISIYOR.O YUZDEN ILK OLUMLU HABER HER SEYI TETIKLER.

  TAVHL turkiye ilk gönüllü korona aşısı denemesini bugun yapti.haceetepe üniversitesi. 

   USD @altınn# @tatartuna yahudi çine gecirecek parasını görün bakin 2030 gecmez dolar imparatorluğu çökecek.:)

    TAVHL hayret ne olmus bugun buna :)

     TAVHL saygıdeğer tav yatırımcıları.paranizi ne denli olursa olsun tamamiyla islem yapmayin.mesela 10 bin tllik bir hisse alacaksaniz bu parayı 20 ye 30 a kadar bölün düsen bantta 1 2 3 ay 5 ay düşen bantta lot toplayın.hem strese girmezssiniz hem rahat uyursunuz hem zevk alirsiniz size borsada nacizane tavsiyem budur. :)

      TAVHL akşama şenlik var :)

       USD @ma-dum kardeş senin arkadasta var o zaman sikinti.Kim dangoz bielemiyorum ?.güzel kardeşim benim arkadaslarimda var özel okullarda ogretmenlik yapan 3000 bin tl alıyorlar.hatta kimisi calisti atamaları oldu gittiler.seninki biraz şu olmuş at yalanı, s.k.m inanı olmuş.

        USD @ma-dum 1500 Tlye kim calisiyor ?.Sen heralde mezun olduktan sonra hemen 5 10 bin maaşla hazır bi iş mi ariyorsun ?.Dünyanın hangi ülkesinde merak ediyorum böyle bir sistem.Ha desenki odtü.Yti bitirdin o zaman olabilir ama sen bi işe girerken tecrübemi ararsın yoksa acemimi ararsın.acemi adam az alır tecrübeli adam çok.dünyanin neresine gidersen git bu iş böyle.

         TAVHL Bugün toplam 16 milyon çılgın bir lot satışı yaşanmış.iyisi şu 15 milyon lot gibi rakam alıcı bulmuş.ve en büýuk pay Merril 8 milyon lot almış gerisini siz düşünün.

          USD @LÜFER yanlış anlaşılmasın bu issizlik seviyesi varya ha bi grup var.oturdugu yerden para kazanmak kolay iş bulmak isteyen calismayan arkadaslarimiz. hic bir işte tecrube kazanmak istemeyi sirf kamu personeli olamak bak işte onlar dedigin sinifa giriyor.kardesim ben bilgisayar programciligi bitirdim varmiydi is yoktu gittim bi ozel firmada depocu olarak basladim sonra orada calisirken daha iyi bir is için arastidim daha iyi bir işe şöfor olarak.sonra calisirken daha iyi bir is baktım sımdi 5 senedir aynı firmamda sevgi saygı liyakat kapsaminda begendiler yükseltiler yapilan isleri takip ediyorum.yani bi işe giriyorsaniz sebat edeceksiniz.bu birazda kendi insanimizdan kaynaklaniyor.herkes hazir birseyler bekliyor.iş ayaginiza gelmez.siz işe gideceks3niz tecrube kazanip is ayaginiza gelecek.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.