BTCUSD @bynemeth Size göre devletine sırtını yaslayan, güvenen inanan herkes koyun. Bir tek siz akıllısınız. Ülkeyi siz kurtaracaksınız bu zihniyetinizle.

  BTCUSD @mamacce Vatandaş halinde memnun kardeş ortamı provoke etmeye çalışma. Bu halk 20 seneden beri refah içinde yaşıyor. Kuyruk acısı çeken vatandaş değil sizlersiniz. 3 kuruş vergisiz kazanç elde edeceğiz diye devleti düşman olarak görmek hoş bir davranış değil. Yapılan hizmetleri görmezden gelip hep olumsuz yönleri eleştirmek kanınızda var galiba.

   BTCUSD @gmskrt06 O kanununun değişmesi için şu anda mecliste konuşuluyor. reisimiz isterse bir günde değiştirir rahat ol ;)

    BTCUSD @ELON MUSK'IN ROKETi Deme öyle devleti hortumlayanlar üzülür sonra. İnşallah geriye dönük vergileri alırlar, o zaman coincilerin mor suratlarını görmek istiyorum. Sağda solda 10x kazandım şu kadar kazandım diye konuşmayı biliyorlar. Yok öyle bedavadan vergisiz kazanç. Ülkemiz şu anda tüm Avrupa’yı dize getiriyorsa bizim vergilerimiz sayesindedir bunu unutmamak gerekir. Sözü Mustafa Kemal Atatürk’ün sözüyle de bitirmek isterim: VERGİ KALKINMANIN TEMELİDİR.

     USD @🥇CHP🥇 @C63 s AMG Senin yaşadığın şehre göre cuma vakti olabilir. Ben yazarken Benim yaşadığım şehirde cuma vakti değildi. Not: Yerel saat uygulaması diye bir şey var her bir meridyen arası 4 dakika dolayısıyla cuma vakti Türkiye’nin her yerinde aynı saatte kılınmaz. Mesela Artvin ile İstanbul arasında 45 dakika fark vardır. Bende kime ne anlatıyorum 😊

      USD @🥇CHP🥇 @C63 s AMG Anlatsam onu da anlamazsın ki ;)

       USD @🥇CHP🥇 @C63 s AMG Dinsiz demiyorum din düşmanı diyorum. Git namaza öyle yaz demişsin. İnsanların ibadetlerine karışıp onun üzerinden siyaset yapıyorsunuz.

        USD @🥇CHP🥇 @C63 s AMG Elhamdulillah, sizin gibi içki şişelerine sarılmaktan daha iyi olduğu kesin. Din düşmanları.

         USD @My0neSS 2023 den sonra yerli arabamız, uçaklarımız, asgari sanayileşme, doğalgaz, bor üretimi başlayacak kardeş, az kaldı acısını yaşadığımız gibi tatlı günlerini göreceğiz. O zaman Avrupa AB ye üye olmamız için bize yalvaracak, biz istemiyoruz bu sefer de ;)

          USD @🥇CHP🥇 @C63 s AMG Gidip Avrupa’ya yerleşmelisin o zaman. Git de gör ne halde öve öve bitiremediğiniz Avrupa. Bu ülkenin ekonomisi kötü diye hainlik edip Avrupa’ya yerleşen her vatandaş gün gelecek Avrupa iflas edince hepsi teker teker yeni Türkiye’ye yerleşecek. Avrupa’nın çok ömrü kalmadı İngiltere’nin AB den çıkışı buna en büyük örnek. Unutulmamalı ki tilkinin dönüp dolaşacağı yer yine kürkçü dükkanıdır.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.