USD YENİ BİR ANALİZ.. 

  USD @CEO💪 hadi inşallah.. dolarda tersten çıkarsan yatırımını altına yap artık.. altın güvenli liman..

   USD @CEO💪 1 aydan bahsediyorsan oooo oooo.. neler olur neler.. ben kısa vadeli diyorum. görüntü o ki , abd açıklaması öncesi kuru biraz aşağı çekmeye çalışıyorlar. belki açıklama bi de bakarsın normal olur.. 😅 o zaman milletin ağzı açıkta kalır.. 😊 bu abd den herşeyi beklemek lazım. çok yanar döner.

    USD @CEO💪 kalmaz kardeşim merak etme..5.65 e yolculuk😆

     USD @Adnan Ural tatil..

      USD @🥇Rad1uS🥇 MB kontrolü elinde tutuyor.. yedek akçe desteği de geldiğine göre , eli daha da güçlenecek.

       gumus @SAMET MERVAN 🍀 hocam görselde stop dışındakilerin anlamı nedir? kullanıyor musunuz? 

        gram-altin @zyvu şubeye gidip talep ediyorsun. müşteri temsilcisinin yaklaşımına bağlı.. ben kuveytte idim, çok memnundum.. sonra .... nu çıkardılar. türkiye finans a geçtim.

         gram-altin @💵TOR💰 ben kuveyt te idim. 6-7 aylık kullanımdan sonra özel kuru iptal ettiler. telefon bankacılığı ile tekrar özel kur acmadilar. şubeye yönlendiriyorlar. şubede ise söylenen şu : bankanın yeni kuralları gereği (işte bu kısmı ayak) otomatik fatura ödeme talimatı veya kredi kartı kullanımı olursa tekrar açıyoruz. anladın mı olayı? ÖNCE YEM ATIYORLAR.. YEME TAKILIP GİRİYORSUN. SONRA DAHA DA FAZLASINI KOPARMAYA ÇALIŞIYORLAR. ONCA DENEDİM. TEKRAR ÖZEL KUR ACMADİLAR. BEN DE TÜRKİYE FİNANS BANK TFX TARGET GEÇTİM. BAKALIM BURAYI DA YAŞAYARAK GÖRECEĞİM.

          gram-altin @baybars baba Altın üzerinden al sat yapmaya devam et. dolar üzerindeki baskı kolay kolay bitmez.