USD @Adnan Yaşar Adnan Bey size attığım linke bir bakın. Teyit.org Türkiye'de bağımsız olarak Uluslararası sertifikasyona tabi bir organizasyon. İşleri zaten sosyal medyada dolaşan haberleri teyit etmek. Çıp bakabilirsiniz. Bu bir gazete haberi değil ayrıca, sosyal medya zırvası. Bilginize.

  USD @Adnan Yaşar Hala ısrarcı olmanız enteresan yani. Resmen yalanda ısrar ediyorsunuz. Burada mesele muhalif olmak iktidarı savunmak falan değil. Nerede durursanız durun bir yalanın peşine takılmak size birşey kazandırmaz.

   USD @Adnan Yaşar Doğru değil bu haber. Üstelik de 3 aylık bir yalan haber. İnsanlarla paylaşmadan araştırmanız gerekmez mi?https://teyit.org/yeni-trafik-cezalarinin-aciklandigi-iddiasi/ 

    USD @birumut Pardon da benim söylediğimle ne alakası var. Ben bilgi paylaştım, yorum yapmadım.

     USD @BOZKURT GÖRMEZ ® 🔰 @BOZKURT GÖRMEZ 🔰 Karar her ne kadar vicdanen sorunluysa da Diyanet devlet kurumu olduğu için haczedilememesi normal. Bu durum tüm kamu kurumları için geçerli Diyanet'e has bir durum değil.

      USD @baba-mrb Memlekete bir faydan dokunsun istiyorsan önce anadilinde yazmayı öğren be kardeşim. Belki dilini öğrenirken iktisaden tükenmemeye çalışan bu insanların yasaların kendilerine tanıdığı imkanlar dahilinde işlem yaptığını anlarsın. Anlarsın da boş yapmazsın.

       Bizi Takip Edin

         Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.