USD @Çılgın Adam Haklı olduğun yerler var. Mesela senin gibi karşıtlarımız da kalitesiz. Anca olmadık yerde yorumla dile yetiriyor bu durumu. Elin karşıtı proje yapar, eğitim yapar bizimki de anca yorum yapar :) Eğer size hep kalitesiz yerli malı denkgeliyorsa kusura bakmayıno sizin ucuzluğunuz. Pek çok yerli üretici var dünyanın dört bir yanına ihracat yapıyor hem de gayet güzel fiyatlara gazel yüksek kalitede. Çorlu da bir gidin gezin serbest bölgeyi ne firmalar var yerli milli bombastik üretim yapan. Yine Ankara da çok ileri teknoloji uretip satan onlarca yerli firmamız var. Neyi nerede araştırdın da yerli üretime laf atıyorsun onu da yazda bilelim. Eminönünden iki kavanoz aldın, kapakları uymadı sanırım :)

  USD @vobarno Dunku paylasiminizda tum dolarlaro tl/hisse senedine donusturdum diyordunuz. Yani suan terste misiniz?

   XAUUSD Tfx deki YAU/USD ye bu uygulamada nereden bakabiliyoruz? Siz arbitraj islemlerinizi cogunlukla hangi banka/uygulamadan yapiyorsunuz?

    USD @seyhmus-falcon Evet ucmadi?

     USD @The Analist Eskiden ne guzel kademe filan yine ekonomiyle ilgili yaziyordun. Ne oldu ?

      USD @Parola25 @forza2534 Buz kestim ⛄️

        

       Pro Üye Olun

       FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

       Bizi Takip Edin

         Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.