TSPOR @Mr.YSN Helal olsun , cidden olacakları görmüşsunuz.

  TSPOR bildiğin takımı sömürüyorlar. kaç haftadır galibiyetlerle kulübe para giriyor. borsada yatırım alıyor ama güne zararla devam ediyor hayret bir şey. Allah'tan korkun be kardeşim

   TSPOR @kalinonder38 bugün bir kap açıkladılar bakalım etkisi ne olucak. ytd

    TSPOR @tiktiok-eglence eklendi mi hocam

     TSPOR Rüçhan kuponu aldım 1.1 oranında ki ödemeyi de yaptım ancak ödemem gerçekleşmedi. Banka bugün için de yaticak diyor ancak güvenim yok.

      TSPOR @hesna ışık 1)Sabah müşteri hizmetlerini arayın 2)Daha sonra yatırım bölümüne yönlendirmelerini isteyin 3) Rüçhan haklarınizi hisseye dönüştürmek istediğinizi belirtinn 4) Ruchen bileti kadar 1.1 tutarında almış olduğunuz hak veya kupon mikatari kadar ödeme yapılacak yani paranıza tedbiren ambargo koyulacak. 5)Pazartesi ruchenler normal hisseye dönüşür , ancak normal hisseyi satıp ruchenler elde kaldıysa bu dediğim nasıl olur bilemem. Ama dönüşmesi gerekir hak sonucunda aldıysanız.

       TSPOR bunun gibi anlam veremedim 

        TSPOR Bilen biri yardımcı olursa sevinirim. 700 lot aldım daha sonra Ts nin Rüçhan kuponunu gördüm. 1.6 dan satış veriyor suan almış olsam ortalama masrafım düşüp kâr marjim mi articak yoksa ayrı bir kağıt hissesi olarak mı gerceklesecek ? Hisseye girdiğimde eski kağıt alımı 2.45 diyip yeniyi 1.6 dan gösteriyor. Sabrıniz için teşekkürler , bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

         KARSN @kraker borsa işinde yeniyim ancak bir çok projede aktif rol oynuyor bu kağıt hedef 6-7 aralığı ytd

          KARSN @kraker şuan girilmeme sebebi var mı hocam

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.