XRPTRY Sabırla bekleyen arkadaşların gözü aydın olsun. Yol açık ve uzun, arkanıza yaslanıp seyredin.. Hele bi de sec davası biter, ABD borsaları relist ederse, gün bizim günümüz.. ytd... herkese bol kazançlar..

  XRPTRY @yok•pump•yok•dump• Çift haneli dolarlarda. Y.T.D

   XRPUSD @Dokuzharf Parabolik derken ?

    XRPTRY Öyle tahmin ediyorum ki yakında buralar şenlenir. Erken çıktım diye üzülenler, %100 kâr aldım uçsada beni ilgilendirmez, ben henüz çıkmadım, çıkmayı düşünmüyorum diyenler vs. Benimki züğürt tesellisi 😉 yatırım tavsiyesi değil kesinlikle..

     XRPTRY Düz mantık düşünelim.. Bu xrp en küçük bi olumsuz haber geldiğinde çakılıyordu. Şu son günlerde bir çok olumlu haber gelsede istenilen tepkiyi çıkışı göremedik. Bu halde insanın aklına gelen ilk şey “hakkaten bu coinde iş yok” fikri oluyor. Hele bide düşününsene, rıple 2,5-2,8 seviyelerine düşmüş. En sıradan, analiz teknik bilmeyen insan bile artık bu coinden bir halt olmaz deyip elden çıkarır. O yüzden yakın zamanda bi dump yerse şaşırmamak lazım. Benim kanaatimce bizim gibi elinde 3-5 bin rıple tutan yatırımcıyı bezdirip, sattırdıktan sonra bu meret yürüyüşüne başlayacak. O yüzden ben şahsen 1 lirayada düşse elimden çıkarmayı düşünmüyorum. Tabi bu benim yazdıklarım, öngörü, temenni, beklenti.. kesinlikle yatırım tavsiyesi değil arkadaşlar..

      XRPTRY Biri şu bitcoini vursun piyasadan temizlesin, suçuda benim üstüme atsın..

       XRPTRY Herkes uçarken, x üzerine x yaparken rıpleciler hayran hayran baktı, şimdi rolleri değişme zamanı. Bence dev daha uyanmadı. YTD....YTD

        XRPTRY @uslubaş emine Naşit Sizin yorumunuza bi kaç kez daha denk geldim, şunu söyleyebilirim. Yatırımınıza en nihayetinde kendiniz karar verin ama şunlarıda göz ardı etmeyin: hocanın burda kaç zamandır teknik olarak yaptığı yorumları görüyorum, sürekli olarak olumlu konuşuyor ve söyledikleri bi kaç gündür ufak ufak çıkıyor. Ben grafik falan bilmem ama bu coinden hiç caz geçmedim. 6 lirayada aldığım, 1,5 lirayada aldığım var. Şuan az bi zararım kaldı. % 10’luk bi artış daha yapsa kâra geçecem. Ama %100 yüzde kar etsem bu coini elden çıkarmayacam. Eğer paraya acil ihtiyacınız yoksa, en kötü Mayıs sonuna kadar beklemekte yarar var. Tabi nihai karar sizin. Ytd

         XRPTRY Isınma hareketleri..

          XRPTRY Sanki bitcoin ile yollarını ayırdı, sen kal ben ufak ufak yürüyorum, daha gidecek çok yolum var dercesine gidiyor.. ytd..

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.