USD Mb başkanı değişti, kabine o bu farketmiyor, artık 8.2 çok az altı üstü doların yeri olduğu belli ve bu da demek oluyor ki en ufak krizde 8.5 hazırda bekliyor. 128 milyara da cevap yok hatta hakaret sayılıyor, çokomelli de kayıp, bu da yabancı yatırımcı için kötü haber, güvensiz bir ortamda paraları çekmeye ve yatırım yapmamaya devam edecekler.

  USD @mrvtyt ytd ama 9 üstü rahat görür, tabi yaptırım şiddetine göre daha da yükselir, umarım olmaz çünkü olan biz halka olur

   USD 8'in altını bekleyenleri çekirdeğimi almış izliyorum, ülke gerçeklerinden uzakta olanları izlemek baya eğlenceli.

    USD dolar fena düşecekçiler bolca atıp tutsun şimdi, nasıl olsa bu ortamda yakında sesleri kesilecek, hep aynı terane.

     USD bu hükümet varken yükselen dolar asla yerini asla unutmaz dedik ama anlamayanlar cevabı almış oldu.

      USD birileri ve danışmanları dövizden güzel kazaniyor ki, balya balya bagajını dolduruyor, ne yapmak lazım, personel memuru, özel kalem müdürü, danışman vs. nasıl olunuyor, yıllarca okudum ettim, çalıştım, hak yemedim, 50 yaşıma geleceğim anca ev aldım onun da kredisi uğraşıyorum, ben de böyle bir kariyeri, kazancı hak ediyorum herhalde, birkaç sene de lüks araçlar, evler vs. personel, danışman vs. olunca oluyormuş, dersleri, sınavları vs. varsa yönlendirin bizleri de biz de böyle balya balya koyalım bagaja. 

       EUR birileri ve danışmanları dövizden güzel kazaniyor ki, balya balya bagajını dolduruyor, ne yapmak lazım, personel memuru, özel kalem müdürü, danışman vs. nasıl olunuyor, yıllarca okudum ettim, çalıştım, hak yemedim, 50 yaşıma geleceğim anca ev aldım onun da kredisi uğraşıyorum, ben de böyle bir kariyeri, kazancı hak ediyorum herhalde, birkaç sene de lüks araçlar, evler vs. personel, danışman vs. olunca oluyormuş, dersleri, sınavları vs. varsa yönlendirin bizleri de biz de böyle balya balya koyalım bagaja. 

        USD hükümet haftasonu bile bizi huzurlu bırakmıyor, bu yükselişin sebebi ne diye düşünmeden edemiyoruz. hafta içi inatla 7.9 da duran dolar haftasonu neden artıyor gelse çöz, ampül bizi aydınlatmak yerine iyice kararttı.

         USD @Zebercet Aklı başında bir millet değiliz maalesef, umurlarında değil bir kesimin. Akıl ve bilim olsa bu ülkede zaten bu hallere düşmezdik

          USD kongre gösterdi ki ülke gerçekleri ile hiçbir bağları yok, en basiti ekonomiyi geçtim pandemi var, daha önce Karadeniz kongreleri sonrası o bölgeler nasıl virüsün başkenti oldu tüm ülke gördü, umurlarında bile olmadan Ankara'da aynı şekilde yaptılar. Ekonomiye bakışın farklı olabileceğini düşünebiliyor musunuz!

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.