BTCUSD Arkadaşlar bir şeyi atliyorsunuz, tr bireysel hesaplarına 3. kişilerden para girişi yapılamaz. Ticari hesaba giriyor bu işlem. Hesabınız blokelenir. Yurt dışından şöyle çevir böyle çevir diyen arkadaşlar, hesaba para gönderen 3. kişi oluyor bilmem anlatabildim mi. Üstelik sizin bu düşündüklerinizi koskoca TCMB Kurulu düşünüp hesaplamamış mıdır sanıyorsunuz? İsteyen istediğini yapabilir, algı yapmıyorum ben burada sadece bilgi haber niteliğinde ve kendi fikirlerimi söylüyorum. Size tek tsvsiyem, herşeyi bilin göz önüne alın ama en son kendi kararınızı kendiniz verin.

  ons Önceki paylaşımım 

   ons Evet belirtmiş olduğum gibi, Ons altın soluksuz yükselmeye devam ediyor. Gram alınır mı bu seviyelerden diye soran arkadaşlar için fikrimi belirtiyorum. Evet tamda şu anda gram altını döviz tutuyorken, yükselmeden alan alabilir. Tahmini hedefim ay sonu ve Mayıs ayı başı ortalama Ons 1800, dolar 8.30, gram 480. YTD.

    BTCUSD Benim öngörüm, kısa sürede BTC de düşüş yaşanacak, sonraki zamanlarda ne gibi düzenlemeler gelir bilemem. Bu arada herkes profesyonel yatırımcı değil. Bunu göz önünde bulundurarak konuşmalıyız.

     BTCUSD @kubraankara 😊👑♊🥇⏫↗️💅🎶🎧📱💻💃💰💵💴💶👗💄👟👡 Hele şükür yaa, beni anlayan biri çıktı sonunda:)

      BTCUSD @Fck1 Aracı kurumlar aracılığıyla, para yatırıp çekemedikten sonra nasıl alım, satım yapmayı düşünüyorsunuz?

       BTCUSD Resmi gazetede yayımlanan kararı paylaştım. Okuyabilirsiniz. 30 nisan itibari ile kripto para alım satım ve kullanımı yasaklanıyor.

        BTCUSD KRİPTO PARALAR PATLAYACAK. TR sınırları, sorverları içerisinde 30 Nisan itibariyle kısıtlamaya gidildi. YTD. 

         USD @Red Kit55 @Joe dalton Gram altın.

          gram-altin Yön yukarı, Nisan sonuna doğru ortalama beklentim 470✓ YTD.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.