USD @serden Geleceğini merkez de anlayınca başkan açıklama yaptı mecburen.

  USD ABD AÇILSIN 8.50 BEKLİYORUM.KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ŞAHSİ KANAATLERİMDİR. 

   USD Gazi Mustafa Kemal'in tarih tekerrürden ibarettir sözünü yatırımlarımda çok kullanırım.Tarih Şöyle tekerrür edecek:Yaz aylarında 6.85 bandında 1 aydan fazla tutuldu dolar yine aynı swap hamleleriyle,rezerv falan yakarak değil mi?Orada herkese dedim Dolar biriktirin patlayacak diye ve ben de dolar biriktirmeye başladım o gün 320 ortalamadan aldığım altınların yanına.O hikayenin sonu 8.55te bitti ben de 8.46 dan çıkış yapabildim dolardan.Yine aynı senaryo 7.90 seviyelerinde yaşanacak benim görüşüm.Bu hikayenin sonu da 9 liranın üzerinde bitebilir.KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ŞAHSİ KANAATLERİMDİR.

    bist-100 Borsada öyle kazandık böyle kazandık diyenler mevduatçıyla dolarcıyla dalga geçenler kuruşcu diyenler 2 günde dolar bazında %25 e yakın kaybetti.Çoğu Hisse evladiyelik oldu tabi o da şirket batmazsa.

     USD 7.241 Cumartesi Aldığım Usdtler 7.809 Çıkış yapıldı.Makul Seviyelerden tekrar alabilirim.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

      USD ANLIK!!! 

       USD BAKIN DÜN NE DEMİŞİM PARAGRAFIN SONUNA DİKKAT!!!DAHA TAHVİL BASKISI DA TAM KALKMIŞ DEĞİL DİKKATİNİZİ ÇEKERİM. 

        USD Tebrik ediyorum merkezi gayet güzel hamle yaptılar. 1-Faizi fazla vererek stopaj indirimini uzatmayacaklar böylece devletin vergi geliri artacak. 2-19 seviyesinde politika faizi psikolojik sınır olan 20li mevduat faizlerini getirecek bu da dolarizasyonda azalmaya katkı sağlayacak. 3-Yine merkezin bağımsız olduğu mesajı verildi ,size söylemiştim yine oyuna gelmeyin diye Cumhurbaşkanı faiz karşıtı konuştuğunda. 4-Kur istikrarı ile enflasyonda artık azalma göreceğiz. Dolar nereye gelir diye soranlar varsa 10 yıllık baskısı da azalacak gibi duruyor şayet azalırsa 7.10lar hayal değil derim.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

         USD Bıst Genel müdürü istifası da tuzu biberi oldu.Sağlam bir tepe göreceğiz gibi bugün dolarda Yatırım Tavsiyesi Değildir.

          USD PİYASA DEĞERLENDİRMESİ Durumlar tersine döndü.Teşviğin tahvil üzerinden yapılacağı endişesi kapladı şuan ortalığı ve tüm kazanımlarını sildi emtialar ve btc.Dolar kuru yeşili yaktı gidiyor.Teşvik destek yerine köstek oldu yani geçmiş olsun emtia ve btc tarafına. ABD Açılınca dolar adına pozitif emtialar adına negatif sert şeyler yaşanacak. Güncel portföy %85 Usd %8 TL %7 $Kriptoda Nakit YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.