USD Arkadaşlar ben gidiyorum bu platformdan. Burdakilerin %90’ı hayalperest. Birbirlerini dolar alma konusunda gazlayıp duruyorlar. Ne kadar gerçeği söyleyenler bulunsada takdir edilmiyor. Yalan söylersen dolar 7 olacak 8 olacak dersen birsürü takipcin oluyor. Gerçeği söylersen kimse inanmıyor.vs. vs.

  USD @OkanGöral Bence devlete ve bankalara bağışta bulunmak istiyorsan yapabilirsin.

   USD Gelecek hafta dolar kuru 5.45 e kadar gerileyecek. Hala inatla dolar alanlara vede bozmayanlara değildir lafım. Onlar inadından dönmez fakat alım yapmayı düşünenler için söylüyorum. 5.45-5.55 alım yeridir.

    USD Demiştim. 

     USD Ne dedim size günlerdir uyarıyorum sizi. Bu kur kendini 5.45 e kadar çekecek demiyor muyum.

      USD Evet 5.69 yolculuğumuz başlamıştır. Başon sünüyor.

       USD Foreign Policy: ABD ile S-400 krizinin kilidi İncirlik Amerikan dergisi Foreign Policy, Rusya-Türkiye-ABD üçgenindeki S-400 krizinde, ABD Başkanı Donald Trump'ın nasıl bir tavır sergileyeceğinin hâlâ net olmadığını yazdı. Dergiye konuşan bir ABD'li yetkili ise Türkiye'nin İncirlik'i Amerikan kullanımına kapatma tehdidini öne sürmesi halinde, yaptırım tehdidinin hafifletilmek durumunda kalacağını öne sürdü.

        USD Amerika hemen yaptırrm uygulamaz boşa beklemeyin. Önce depoya kaldırıp kullanmamasını bekler. Hemen kapıyı kapatmaz.

         USD Doların soluğu yetmedi 5.69 a kadar inerse şaşmam

          USD Devletimiz 1 - ABD 0

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.