EUR Hayırlı haftalar arkadaşlar, F-35 isimli dandik tayyareyi almamamızın çok hayırlı olduğu kanısındayım, S400 ile Amerika'dan kalkan uçağı daha kalkmadan tesbit edecek gücümüz var artık, bunlar yabana atılır şeyler değil, avronun düşme trendinde olması da ülkemizin gücünü ve kararın doğruluğunu yansıtıyor. Ortadoğunun en büyük gücü, dünyanın da süper güçleri arasına ismimizi 100. Yıla gelmeden yazdıracağız inşallah. "Avro yıl sonunda 10 olacak" dediler, yıl sonundan 7 ay geçti avro can çekişiyor :)) başka bir analizde görüşmek üzere selamlar.

  EUR Hayırlı haftasonları arkadaşlar, geçen günkü analizime aldığım destek kadar eleştiri de aldım. Gördüğüm o ki; ülkemizin para biriminin avroya karşı değer kaybetmesine neredeyse sevinecek arkadaşlar var, üzüldüm. "Yıl sonu avro 4,5 olacak deyince öfgelendiler ancak geçen sene bu zamanlar avro 7,5 iken de düşecek dediğimde "yıl sonunda 10 tl olacak" deyip sinkaflı laflar ediyorlardı, ne oldu? Lafıma geldi hepsi. Avro 6'larda can çekişiyor, ben bir şey söylüyorsam boşa söylemem, piyasayı ve konjünktürü iyi okurum, avro can çekişiyor, tıpkı hristiyan kulübünün kendisi gibi. "Amermo abi haklıymışsın" diyecekler ama geç olacak, paraları buhar olacak. Başka bir analizde görüşmek üzere, selamlar.

   EUR Hayırlı günler arkadaşlar, dövizin küçük bir artıştan hemen sonra düşme trendine girdiğini görüyoruz, işini layığıyla yapan mb başkanı da görevine başladı mı benim öngörüm avro 4'ün altına geriler yıl bitmeden, hadi biraz dış güç operasyonu oldu diyelim 4,5 ile kapanır sene, böyle hristiyan kulübü paralarından medet ummayın yerli milli paramıza sarılın, bir dahaki analizimde görüşmek üzere, selamlar.

    EUR Hayırlı haftalar arkadaşlar, işini layığı ile yapmadığı cumhurbaşkanımız tarafından tesbit edilen mb başkanının görevden alınması başta biraz yükselme yaratsa da orta vadede düşüş sağlayacak, yani tl avroyu tokatlamaya devam edecek. Benim öngörüm avro 5'in altına iner yakında. Gereksiz uzayan seçim de bitti ve il meclis çoğunluğunu elinde tutarak zaferini perçinleyen hükümet artık daha önemli konulara kanalize olacaktır, diğer analizimde görüşmek üzere hayırlı günler dilerim.

     EUR @ALTINCII @xxxxz Kilise de Allah’a ibadet yeri aynı cami gibi, herkes aynı Allah’a ibadet ediyor, ben camiye gidiyorum onlar kiliseye. Din üzerinden yapılan düşmanlık çok tehlikeli. Elhamdülillah müslümanız, Allah’ın indirdiği bir din hristiyanlık, ona haşa asla küfredemeyiz, saygı duymak zorundayız.

      EUR @38__KAYSERI__38 Değerli kardeşim, kilise yanıyor diye sevinirsen onlar da cami yanıyor diye sevinirlerse hiçbir şey demeye hakkın olmaz. Başkasının felaketine sevinilmez.

       EUR Fransa’nın başına gelen faciaya sevinen kendini bilmezler görüyorum. Elhamdülillah müslümanız ama insan olmanın müslüman olmakla alakası yok. İnsansan buna üzülürsün. “Ama onlar bilmemneye üzülmemişti” diye buna sevinirsen, o münafıktan farkın kalmaz. Yanan şey insanlığın 850 yıllık tarihi, bunu unutmamak gerek. Konu fransızları sevip sevmemekten öte. Gün gelir bir islam eserimiz yansa onlar sevinse onlardan farkımız kalmaz eğer şimdi buna sevinirsek.

        EUR @turcoland Ben osmanlı çocuğuyum, senin gibi başka bir şeyin çocuğu değil, kendinle karıştırma. O yanan dünyanın ortak değeri, senin gibi düşük IQ’lular anlamaz, salyalarını başka yere akıt.

         EUR @turcoland Çöp kutusu konuşsa daha anlamlı konuşurdu

          EUR @kafkas... Bu tür facialara sevinenlerden daha salak bir insan türü olamaz.