EUR Hayırlı cumalar, bir süredir analiz yapamıyordum yoğunluktan, görüyorum ki değişen hiçbir şey yok, cumhurbaşkanımız ve ekibinin de BM toplantılarındaki güçlü duruşu hemen avro ve doların tokat yemesini sağlamış, sözde 10 olacaktı avro ama işte 5'lere düşmemek için can çekişiyor, avronun faydası olsa kendi hristiyan kulübüne olurdu, adamlar avrupa birliğini domine edip birinci ülke olmamızdan korktuklarından yıllardır bizi almıyorlar, zaten biz de girmeyiz hepsinden güçlüyüz. Selamlar

  EUR @GANNMarkets "Biraz teknik terim kullanıpiki de grafik koyayım salladığım anlaşılmasın"

   EUR Hayırlı akşamlar arkadaşlar; şöyle bir mani hazırladım: "avro düşer 5'lere, gözler bürünür yaşlara, avrodan medet uman, kafayı vurur taşlara.

    EUR Hayırlı günler, birkaç gün önce "avro tepetaklak olacak" dediğimde bana küfreden, alaycı konuşan güruhu piste alalım da az kıvırsınlar hahaha :))

     EUR Hayırlı cumalar arkadaşlar, avroda gözlerimiz kırmızı görmekten artık kamaştı, neye baksam kırmızı görüyorum, faiz düşecek döviz fırlayacak dediler aksine düştü, S400 aldık düştü, F35 denen dandik tayyareyi almadık döviz yine düştü. Buradan söyleyince kızanlar oluyor ama gerçekler acıdır: avrodan medet uman avrupa birliği gibi bitap ve zavallı olmaya mahkumdur, zararın neresinden dönerseniz kârdır, avronun hayrı olsa ab'ye olurdu, başka bir analizde görüşmek üzere selamlar

      EUR Hayırlı haftalar arkadaşlar, F-35 isimli dandik tayyareyi almamamızın çok hayırlı olduğu kanısındayım, S400 ile Amerika'dan kalkan uçağı daha kalkmadan tesbit edecek gücümüz var artık, bunlar yabana atılır şeyler değil, avronun düşme trendinde olması da ülkemizin gücünü ve kararın doğruluğunu yansıtıyor. Ortadoğunun en büyük gücü, dünyanın da süper güçleri arasına ismimizi 100. Yıla gelmeden yazdıracağız inşallah. "Avro yıl sonunda 10 olacak" dediler, yıl sonundan 7 ay geçti avro can çekişiyor :)) başka bir analizde görüşmek üzere selamlar.

       EUR Hayırlı haftasonları arkadaşlar, geçen günkü analizime aldığım destek kadar eleştiri de aldım. Gördüğüm o ki; ülkemizin para biriminin avroya karşı değer kaybetmesine neredeyse sevinecek arkadaşlar var, üzüldüm. "Yıl sonu avro 4,5 olacak deyince öfgelendiler ancak geçen sene bu zamanlar avro 7,5 iken de düşecek dediğimde "yıl sonunda 10 tl olacak" deyip sinkaflı laflar ediyorlardı, ne oldu? Lafıma geldi hepsi. Avro 6'larda can çekişiyor, ben bir şey söylüyorsam boşa söylemem, piyasayı ve konjünktürü iyi okurum, avro can çekişiyor, tıpkı hristiyan kulübünün kendisi gibi. "Amermo abi haklıymışsın" diyecekler ama geç olacak, paraları buhar olacak. Başka bir analizde görüşmek üzere, selamlar.

        EUR Hayırlı günler arkadaşlar, dövizin küçük bir artıştan hemen sonra düşme trendine girdiğini görüyoruz, işini layığıyla yapan mb başkanı da görevine başladı mı benim öngörüm avro 4'ün altına geriler yıl bitmeden, hadi biraz dış güç operasyonu oldu diyelim 4,5 ile kapanır sene, böyle hristiyan kulübü paralarından medet ummayın yerli milli paramıza sarılın, bir dahaki analizimde görüşmek üzere, selamlar.

         EUR Hayırlı haftalar arkadaşlar, işini layığı ile yapmadığı cumhurbaşkanımız tarafından tesbit edilen mb başkanının görevden alınması başta biraz yükselme yaratsa da orta vadede düşüş sağlayacak, yani tl avroyu tokatlamaya devam edecek. Benim öngörüm avro 5'in altına iner yakında. Gereksiz uzayan seçim de bitti ve il meclis çoğunluğunu elinde tutarak zaferini perçinleyen hükümet artık daha önemli konulara kanalize olacaktır, diğer analizimde görüşmek üzere hayırlı günler dilerim.

          EUR @ALTINCII @xxxxz Kilise de Allah’a ibadet yeri aynı cami gibi, herkes aynı Allah’a ibadet ediyor, ben camiye gidiyorum onlar kiliseye. Din üzerinden yapılan düşmanlık çok tehlikeli. Elhamdülillah müslümanız, Allah’ın indirdiği bir din hristiyanlık, ona haşa asla küfredemeyiz, saygı duymak zorundayız.

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.