ons @B3Š3R kendi ağzınla söylüyorsun şu kadar değer kazandı diye, demek ki finale yaklaştı :)

  ons @B3Š3R kendi ağzınla söylüyorsun şu kadar değer kazandı diye, demek ki finale yaklaştı :)

   gram-altin @sicilyali-davinci peki ;)

    gram-altin @sicilyali-davinci günün birinde ansızın fişi çekeceklerini sen de biliyorsun :) fişin çekilmediği, olabildiğince uzayıp giden bi yatırım aracı yok;) ama coinde çekilen fiş epey can acıtıcı olur

     gram-altin @erkan1990 kripto kripto deyip şişirdiler, topladılar onca adamı, canları istediği an fişi çekeceler haberleri yok.

      GARAN @🎲AdilDu®️ukan🎲 gümüş almadınız mı henüz?

       BTCUSD @🍀SAMET MERVAN 🍀 hocam bitcoin batmadan altın ve gümüş yükselmeyecek gibi. ne yapalım yani biz de mi coine geçelim: (( geçsek kesin çöker:(

        USD @Troll bu kullanıcı adını yansıtan tam bir troll, ezberindeki bir iki cümleyi uyan uymayan her yere yapıştırıyor belli ki. kendi haline bırakın görmezden gelin bu tipleri dostlar. yok sayılmak kendine getirecektir :)

         USD @Troll din konusunda vaaz verecek sen mi kaldın ;)

          USD @Troll o zaman insanların bindiği Tofaş dışındaki tüm araç modelleri israf ve günah:) mesela senin bu platformda ne işin var? dur ben söyleyeyim. eminim afrikadaki çocuklara yardım etmek dışında, daha fazla para kazanmak daha iyi bir ev araba belki de daha fazlasına sahip olmak için bu platformda yerini almış bulunmaktasın :) boş yapma sabah sabah az biraz beynin varsa kendine kullan çünkü ihtiyacın var ;)

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.