USD @tengirtigin kendi ülkesinin parasının değeri düşsün diye dua eden İnşallah diyen katıksız vatan hainidir bu da böyle biline.

  USD gerizekalılar yine bilinçsizce dolar aldı. dolar hafif kıpırdadı fakat düşmesine yine engel olamayacak.

   USD @ince-memed dedi maymundan gelmiş adam...

    USD @ahmetfurkan a be efendim. neden altın almazsınız. dolar yatırım aracı değildir. dünyada da. sadece Türkiye de herkes farklı algılıyor.

     USD kaçın. geçen haftaki söylediğimiz fiyatlar, ara ara bilmeyen insanların satın alması sebebiyle, bir hafta gecikmeli olarak gerçekleşiyor. kaçın altında kalmayın. hedef 6.45

      USD @Enes-uzun Allah rızası için hangi ürünlerde dışa bağımlılığımız var lütfen yazar mısınız gıda için

       USD @Enes-uzun Ocak ayında, Dış ticaret açığı %32 düşüş gösterdi. İthalat %5.6 düşüşle %18 milyar 123 milyon dolar İhracat %2.5 artışla 15 milyar 48 milyon dolara yükseldi (2020 ocak ayına göre 2 iş günü eksikti). Tüm zamanların Ocak ayı rekoru.. İthalatı karşılama oranı %83, altın hariç %87 ne olmasını istiyorsunuz. açık altın hariç %13 e düşmüş. kötü değil. sağlam ihracat yapılıyor. rekor kırılıyor.

        USD evet arkadaşlar bu hafta dolar ne olur. bu hafta dolar 6.90 lara kadar düşer, test eder. sonra ara tepki alımları ile tekrar 6.95 -7.00 arası olur. haftasonu net kapanış veriyorum 6.85-6.95 arası. ihtiyacınız yoksa önümüzdeki hafta dolar alınmaz. bilginize.

         USD @The Dolar evet arkadaşlar ciddi döviz çıkışı oldu. Burkino faso ya giderken tamı tamına 450 dolar aldım yanıma. yani çok sağlam döviz çıkışı oldu. yani öyle böyle değil. dile kolay 450 dolar. bu arkadaşta muhtemelen bazı gerizekalıların sözlerine inanıp dolar alıp terste kalanlardan, yoklama çekiyor. yemezler beyim. doları yükseltecek hiçbirşey yok şu anda. üstelik 2023 te doğalgaz çıktığında cari açık kapanacağı için dolar daha da düşecek.

          USD @🐹🐹 @Elif 🐹🐹 ne kadar boş insan var şu dünyada. Allah kimseyi açlıkla sınamasın ama dolar euro kuru takip edebilecek bir telefonu olan insan açlıktan ölmez, en kötü telefonunu satar parasıyla bir ay geçinir.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.