gram-altin Kuveyt te neden marj var şuanda

  gram-altin @💣💣BOMBACI MÜLAYİM 💣💣 nereden öğreniyoruz hocam ?

   gram-altin şu an kuveyt özel kur marj uygulamasına geçti.sebebi ne olablr? sizde de öyle mi arkadslar?

    USD @( M.R.A ) ver kardsm ver aferim sana.madem vereceksin neden soruyorsun millete.saf mısın sen, yoksa çok mu uyanıksın.

     USD @( M.R.A ) verme...o komşudan uzak dur! iyi niyetli diil belli

      gram-altin @GRAM USTASI @Sezer Özdemir senin bankan da yok. şubeden açarsan var. ona da belli bir meblağ isteyebiliyorlar hesabında..

       gumus @Var yemez evet

        gram-altin @NAPSAK En güzeli elden ele olandır.islamda da bu şekilde emin olunuyor.ama bu seferde kuyumcuları zengin ediyoruz, bizlere de bu ters geliyor.çünkü onlarda, ticaret adı altında, kendi çıkarlarını son haddesine kadar düşünüyor. canı isterse alıyor, isterse satıyor.istediği gibi at koşturuyor.altın yüksekse almıyor senin altınını, para yok diyor vs vs. ben bu konuda fetva veremem şahsım adına, aşar beni, Allah korusun yanlış bir cümle,insanın imanını bile zedeleyebilir! ama ben ve diğerleri de parasının enflasyon karşısında erimemesi için mücadelesini veriyor..

         USD @RTE @Peker yasin .. döviz düşünce ülke güllük gülistanlık mı oluyor.kendini kandırma.döviz düşünce,neden artan fiyatlar inmedi.sen hiç pazara, markete gitmiyorsun sanırım.doğalgaz faturası gelsin de bir ay sonra yakınmaya başlayın.millet cebindeki parasının değerini korumaya çalışıyor.

          USD @boraa faiz inse de; zamlar inmiyor, enflasyon inmiyor, kredi düşüyor diye ev fiyatları anında artırılıyor.vay ülkenin haline!

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.